Tv'deki izdivaç programlarını izlemişliğiniz var mı ?

Son yıllarda çokta popüler oldu tabi :D Ben o kadar önyargılı yaklaşmama rağmen biri izliyorsa yanımda acayip gözüm takılıyor mesela. Sizin de oldu mu izlediğiniz ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• esra erolun ilk programlarından biriydi yaşlı bir dede yandada yaşına uygun bir teyze çıkmışlar neyse sonunda paravan açıldı dede bir baktı teyzeye anaaauuuvvvv dişi yok ya bunun dedi acayip tepki topladı sunucu kızdı falan dede özür diledi sonra baktı bir yanındaki teyzeye ya bişey demiyim diyom emme boyu kısa ya bunun ufacık ya bu demişti o bölümü unutamam dahada izlemedim zaten nefret ederim o zaman neyin kafasıyla izlediysem işte:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk çıktığı zamanlar yarım saat izledim ne iş bu diye. Twitter'da da video paylaşılırsa izlemiş oluyorum.

1|0
    0|0
  • Bir ara bir yakınımda kalmıştım onlarda hergün izliyordu mecburen bende izliyordum yani :)

1|0
    0|0
  • tv izlemiyorum

1|0
    0|0
  • gülmekten ölüyorum, herkes zengin herkes ev bark sahibi koca/:eş arıyor :D kriter cebi dolu olunca önemsiz oluyor :D

1|0
    0|0
  • izliyorum sıklıkla.çünkü insanları tanımak için güzel oluyor..çoğu insanı tanıyorsun izledkçe..

1|0
    0|0
  • evde izleyenler olursa gözüm takılıyor. çok saçma sapan hepsi. :D bir de şu okumuş etmiş insanlar çıkmıyor mu saydırıyorum hepsine. :P

1|0
    0|0
  • üstüme yap üstüme yap :D

2|0
    0|0
  • var olmazmı kavga ediyolarya sahne arkasında provasını yapıyolar sonra karşımıza gecip oyunlarını oynuyolar (:

1|0
    0|0
  • Eskiden her gece tekrarı oluyor ya paso izlerdim çok komik oluyor arkadaş :D :D :D

1|0
    0|0
    • evet komik olduğu kesin :D

• Ne yapsınlar yahu yaşlı onlar yapacak birşeyleri yok mecbur onları izleyecekler :D

• Aynen öyle ya :D

• boşa harcayacak zamanım yok maalesef

1|0
    0|0
  • izliyorm esra erol

1|0
    0|0
  • kriz geçirme sebebim 2 dakkada komaya giriyorum

1|0
    0|0
  • Babanem bütün gün izliyor.Onada talip bulacaz yakında evli bu arada :D

1|0
    0|0
  • evet izliyorum arada sitkom gibiler :))

1|0
    0|0
  • Sen artis misin :>)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benden iki yaş küçük kardeşimin en büyük eğlencesi okuldn eve gelip, tvnin karşısına kurulup, ayaklarını sıcak suya sokup, izdivaç izlemek:D:D:d Onun bu eğlencesine ortak olup arada bende izlemiyor değilim. Dalga geçilecek şeyler oluyor, eğleniyoruz biz:D

1|1
    0|0
  • Arada gözüme takılıyor izliyorum bakıyorum 2 saat olmuş -.-

1|0
    0|0
  • Eskiden nefret ederdim kınardım izleyenleri, şimdi izlediğim oluyor :D:D kınamamak lazım yanii :/

1|0
    0|0
  • Deme yahu, sabah akşam.

Fora karılar yağmuru.

Hayır, izlemem.

1|0
    0|0
  • Zamqn kaybi, bos isler.

Hayir.

1|0
    1|0
  • çok sıkıcılar ama ya :S

1|0
    0|0
  • evet çok oldu arada kendim bile açıyorum canım sıkkınken iyi bir kahka kaynağı:))

1|0
    0|0
Yükleniyor...