Kafanızın ağırlığını nasıl ölçersiniz?

Harvard mulakat sorusu, gercekten nasil olcersiniz?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Kafamla birlikte 48 kiloyum. Beni parçalara ayıramazlar.

1|0
    0|0
    • 11 yaşındamısın ?

• Bak yine yazmış.

Bu kadar şeyi ezberleme. Copy paste yapmıyorsan kafan çok ağır demek ki.

• Frenk murebbiye edasiyla laf cevirsen, istemezim desen de;

Sevdaliyim, vurgunum desen de,

Su Ankara da cay icecegiz seninle.

Demedi deme.

Kızlar Ne Diyor 2

• kafamı suya sokarım ne kadar yükseldiğine bakarım hacmini bulurum böylece. sonra da suyun yoğunluğu yani 1 le çarparım. v batan. d sıvı :D vay be harvard bile alır beni burada sürünüyorum

0|0
    0|0
  • yetişkin bir insanın kafası 5 kilo ağırlığında olurmuş duyumlarıma göre :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlkokul fen bilgisi dersi. Daldır suya gitsin.

1|0
    0|0
  • bir leğen al içerisine bir kova koy ve ağzına kadar silme olacak şekilde kovayı su ile doldur sonra başını kovaya daldırır kafanın ağırlığınca ya da ağırlığına yakın su leğene dökülür onuda tartarmısın lt olarakmı hesaplarsın sana kalmış :D arşimen bunu bulunca evreka diyerek çırıl çıplak sokağa fırlamış :D

0|0
    0|0
  • Kafam çok dolu diyorlar,kaç kilo çekiyor desek dışlarlar mı

0|0
    0|0
  • hassas teraziye koyarım .

0|0
    0|0
  • Başımızın yoğunluğu, suyun yoğunluğuna çok yakındır.

Bir kovayı ağzına kadar suyla soldurup oldukça büyük bir tepsinin ortasına koyarım ve başımı içine doğru batırırım. Tepsiye dökülen suyun ağırlığı, başımın ağırlığını verir.

0|0
    0|0
  • Çoğu insanın başının yoğunluğu suyunkine yakındır.Kovayı ağzına kadar suyla doldurup büyük bir tepsinin ortasına koyun ve başınızı içine batırın.Tepsiye dökülen suyun ağırlığı,başınızın yaklaşık olarak ne kadar çektiğini gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Cevabını da söyleyiver.

0|0
    0|0
  • Kafamın ağırlığını ölçme gereksinimi duymadım hiç o yüzden bir fikrim yok :D

0|0
    0|0
  • Pencereden dışarı kafamı sarkıtırım böyle durumlarda kafa ağır gelip aşağıya düşme riski yüksekmiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...