Ingilizce geliştirmek

ingilizcemi speaking olarak geliştirebileceğim bildiğiniz ücretsiz bir süte var mı arkadaşlar?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• link şimdilik en iyisi bu. link bir de bu var.

0|0
    0|0
  • site değil benim gibi yabancı arkadaşlar edinip sık sık konuşacaksın.. bazılarıyla yakınım mesela skype tan konuşuyoruz...

nerden edindin diye sorarsan, ben savage diye bir oyun oynuyordum orada edindim, iyi insanlar vardı bayağı... şimdi eskisi gibi olmasa da var.. bunun dışında yabancı forum ya da değişik ama güvenilir sitelerde dolaşmak yararlı olabilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınızla speaking cafelere gidin. Bu tip yerlerde İngilizce dışında başka bir dil kullanmak yasak çay kahve siparişlerinden tutun masadaki sohbetlere kadar ingilizce konuşmalısınız.

0|0
    0|0
  • Speaking diyerek gelişeceğin kadar gelişmişsin derdini türkçe anlatırken araya ingilizce kelimeler sıkıştırmak yetersizlik gibi gelir bana ya da ben biliyorum havasını 1500 e vurdurmak...

0|0
    0|0
  • Yabancı ağırlıklı online oynanan oyunlar cok ideal.Yabancı kişilerle 1 e 1 muhabbet kuruyorsun.Tabi ilk başlarda arkada sözlük açık oluyor ama taş çatlasın 1-2 aya adamları anlayabilir seviyeye geliyor insan.TAbi oyunla aran iyiyse.

0|0
    0|0
  • Speaking olarak siteyle olmaz.Konuşman gerekiyor.Geçen alışveriş merkezinde 3 genç gördüm.Hepsi Türk ama hiç cıvıtmadan yemek boyunca İngilizce konuştular.Çevrende varsa bu tarz istekli arkadaşların bence güzel bir yöntem.

0|0
    0|0
  • videolu ingilizce .com

0|0
    0|0
  • are you kola ?

0|0
    0|0
  • busuu.com iyidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0