National geographic , discovery izlermisiniz?

ben günde 1 2 belgesel mutlaka izliyorum izledikçe bişiler öğrenmek hoşuma gidiyor sizde izliyormusunuz ?

0|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• izledikçe her seferinde kendi milletime sövüyorum. adamlar neler le uğraşıyorlar ya.

dün izledim, adamlar kasırgaları kontrol etmeye çok yaklaşmışlar.

bizde işte yok günah aman yapma yok zina. yok biz müslümanız bilmem ne. hıammmına

1|0
    0|1
    • haklısın

• link buda benden sana ozaman :)) komşu tabağı boş dönmez miş :)) güzel şarkı bu arada.

• eddie vedder insanmıki teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 34

• zaten izledim 3 kanal var biri bu diğer ikisi müzik kanalı. Discovery yi kabloludan lmasalardı iyiydi.

1|0
    0|0
  • Discovery izliyorum,Dsmartta natgeo yok malesef

1|0
    0|0
    • natgeo biraz daha kültüre dayalı discovery bilime dayalı ama ikiside çok güzel

• İzlerim severim.

Saçma bir Tv programı izleyeceğime leşler için kavga eden Akbaba ve Sırtlanlar daha hoş oluyor..

1|0
    0|0
  • İzleriz.

1|0
    0|0
  • Öğrenciyken yakın takipteydim. Zamanında yeterince imrenerek izledik, şuan icraat zamanı :) Fırsat bulduğum ilk an tekrar sarılacağım Discovery ve National'a.

1|0
    0|0
  • bayılırırm ama artık doğa belgeselleri pek izlemiyorum çünkü öğrenecek bir şey kalmadı hepsini yalayıp yuttum :D

0|0
    1|0
  • Çok iyiy yapıyorsun gerçekten takdir ettim. Bende eskiden çok izlerdim. İnsanda gerçekten genel kültür birikimi oluşturuyor. Birşeyler öğrenmeyi sevmek güzel birşey. Ben artık pek izlemiyorum ama.

1|0
    0|0
    • ben izlemeye çalışıyorum ya hergün film gibi geliyor

• Aynen izliyorum, çok harika birşey belgesel izlemek. Hele kutuplarda yaşayan hayvanların belgesellerini çekiyorlarlar onlar çok hoşuma gidiyor. Yakın çekim falan :)

1|0
    0|0
  • Belgesel izlemeyi çok severim ben fakat NG izlemiyorum çünkü tam istediğim belgesel anlayışları yok, yani tam belgesel tadında değil. Sanki kısıtlı bilgi veriyorlar gibi.

1|0
    0|0
  • 2 sinide izliyorum ,harika belgeselleri var ...

''Dünyanın en büyük Cruise gemisi'' belgeselini öneririm ! :D

1|0
    0|0
  • diskte tüm serileri var ama ben daha bakmadım. belgeseli koleksiyonculuk düzeyinde seviyorum diyelim :)))))

ps. ay ne hoş kızmışsın sen öyle yerim o yanakları :*

1|0
    0|0
  • Normal kanalları fazla izlemem zaten :D şimdi de mythbusters izliyordum :D

1|0
    0|0
  • Hayvanlari cok severim ve hakkinda bilinmeyenleri ogrenmek cok guzel evet tabikide izliyorum

1|0
    0|0
  • teknoloji konulu belgeseller daha çok hoşuma gidiyor vede fırsat buldukça izliyorum

1|0
    0|0
  • keşke termoyo yazılım ve çizim programlarınıda belgeselden öğrenebilsek

1|0
    0|0
  • bizde çıkmıyor ama denk gelirsem izliyorum severek.

1|0
    0|0
  • Nerdeyse hergün izlenir bizim evde.

1|0
    0|0
  • Ülkemizin anketlere gore%80i belgesel izliyor her gün...

0|0
    1|0
    • haberleri de unutmayalım çok kültürlü milletiz canım xd

• Sana destek olarak yazılan algı kapasitenin üstündeki Bi cevaba hakaret ederek karşılık veriyorsan... Rahatsız olman gayet doğal

• hiç sanmıyorum boşuna uğraşma bence hadi iyi akşamlar

• ben biraz abartıyorum sanırım ama evde olduğum tüm gün boyunca bu kanallar arasında mekik dokuyorum

1|0
    0|0
    • bende sürekli ilgimi bişiler çekiyor :D

• ilgimi çekmeden ziyade bu kokuşmuş dünyada bence en iyisi evde de olsak bile doğadaki canlılarla olmak en doğru yol diye düşünüyorum. ilgini çekmesi de ayrıca senin eğitime ve bilime verdiğin önemi gösterir

• doğa ve tarihi belgesellerde ilgimi çekiyor örneğin ; mısır , çin seddi

• evt bende izliyorumm vakit geçirmek ve bir şeyler kapmak için birebir :)

1|0
    0|0
  • evet belgesel izlemek benide rahatlatıyor yeni şeyler öğrenmek güzel

1|0
    0|0
  • aralıklarla denk geldimde.

1|0
    0|0
  • zevkle seyrederim.

1|0
    0|0
  • Arşivim var.

1|0
    0|0
  • "Ucak kazasi Raporu" ve "Mega Yapilar" hergün seyrederim ;)

1|0
    0|0
  • televizyonum yok olsaydı izlermiydim bilmiyorum

dikkatimi cekseydi izlerdim sanıyorum

1|0
    1|0
    • internetten izleyebilirsin

• ben sevmiyorum yeni şeyler ögrenmeyi :)

• meslek liselerinin kız mesleklerin önüne git orda izle sen national geo. yu :D hiç görmediğin türler var orda...

0|0
    0|0
  • ben dinazorları çok severim dinazorlarla ilgili bir belgesel serisini gaste verdiydi. üşenmedim kuponlarını biriktirdim t-rexi anlatıyordu. bilgisayar açmadı iyimi:(

0|0
    0|0
  • discovery channel izlerdim önceden.Şu Dsmart illeti çıkmadan önce şifresiz iken.Orda big Paul vardı Harley motorları yapıyorlardı.Çok izlerdim.

0|0
    0|0
  • Evet.Özellikle ne nasıl yapılır ? belgesellerine bitiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet akşamları izlşcek bişi olmuyor

1|0
    0|0
  • Belgeselleri severim ben denk geldikçe izlerim

1|0
    0|0
  • izlenmezmi ya dizi bizim hayatımızda yok bide animal planet izlerim özellikle gator boys :) tavsiye edrim

1|0
    0|0
  • Her Akşam National geographic İzlmeye Çalışıyorum ya da History Belgeselleri Tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • National geographic izlerim. Discovery'in belgeselleri kalitesiz.

1|0
    0|1
    • herkesin anlayabilceği birşey değil discovery biraz daha teknik ve bilime dayalı

• ikisini yarıştırmıyoruz iki programın alanı farklı

• ikisi de belgesel üzerine kurulu. alanları değil, ele aldıkları detay farklı.

• Bende çok seviyorum belgesel izlemeyi -.-

1|0
    0|0
  • izlerim çok severim.

0|0
    0|0
  • Evet hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • men nece izlerim

0|0
    0|0