Psikolojik danışmanlık eğitimi alabileceğimiz bir kurum varmı?

Üniversite dışında bu eğitimi alabileceğimiz yerler varmı?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• yenibiris.com, kariyer.net ve secretcv.com'a üye olup öz geçmişini doldur. Sonra da oradaki eğitimleri takip et derim. Psikolojik danışmanlık eğitimi veren ve o sitelerin üyelerine özel kampanya yapan firmalar var.

1|0
    0|0
    • Saol fıstığım iyi fikirmiş ;)

• Bakcam artık bebişim :)

• Kolay gelsin canım :)

Erkekler Ne Diyor 9

• yakında acıcam :D

1|0
    0|0
  • İşin içine psikoloji ya da psikiyati girdiğinde sadece üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduğunuzda bu meslekleri icra edebilirsiniz.Ancak günümüzde "yaşam koçluğu" adı altında yeni bir meslek ya da trend var.Onu araştırın.Bunun işin içinde müşterilerinizin her anlamda yaşan kalitesini ve standardını yükseltmek var.

1|0
    0|0
  • Üniversite dışında profesyonel eğitim alabileceğin bir kurum ya da kuruluş yok ne yazık ki. Fakat yaşam koçluğu istersen, o zaman onun eğitimini veren yerler var. Psikoloji bir bilim dalı olduğu için, sadece akademik eğitim veren yerlerden eğitim alabilirsin. Türkiye' de de bunu sadece üniversiteler veriyor.

1|0
    0|0
  • hayat koçluğu sanırım bahsettiğin

0|0
    0|0
    • Yok danışmanlık eğitimi okullarda falan.

• bulursan bana da söyle ama ben araştırdım en fazla hayat koçu olabiliyorsun onunda içeriğiyle beraber arştırdım biraz çakma bişeye benziyor hatta kamuoyu araştırması yaptım insanların %80 i işim olmaz diyor

• Hmmm ilginç

• Özel kurslar var şirketlerin çoğu ileride psikoloji danışmanları olacak

1|0
    0|0
  • ben varım :)

0|0
    0|0
  • özel ders almayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • benimde ihtiyacım var hemde cok psikolajik olarak ben berbat

0|0