Aşk İnsanı Şair Yapabilirmi Sizce ?

evet arkadaşlar Kimin şair olacağına kadınlar karar verir...

sizcede böylemi uğruna şiirler şarkılar destanlar yazdığınız birisi oldumu hayatınızda :)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ask insani sair yapar guzel sozler tel tel cikar

asik olanin yaptigi beste kiyamete kadar yasar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır hiç olmadı aksine ben yazdım dertlerimi kimse anlamazdı bende kağıda dökerdim cümlelerimi, Şiirlerimi sözlerimi :)

0|0
    0|0
  • Aşk insanı şair yapamaz. O sizin karakteriniz, yeteneğiniz, ifade gücünüzle ilgili bir durum. Şairlik sadece aşk duygularıyla beslenmez. Dünya üzerinde aşktan başka duygular da var..

0|0
    0|0
    • bir aşk şiiri yazabilmek için aşık olmak gerekir bu duyguyu bilmeyen birisi aşk şiiri yazdım diyemez şiir kendini ona vermendir gidip görmediğin biyeri hayallerindekini yazabilirsin ama gerçeğini görmeden onu tam yansıtamazsın şiirine :)

• Demekki aşk insanı şair yapmazmış :) İnsanı şair yapan, içindeki bulunduğu durumu ifade edebilme yeteneğidir. Bu kadar duygusallaştırmayın, yüceltmeyin

şu aşkı, bitiyor gidiyor neticede :)

• Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık; Doğru insanı bulduğumuzda, onların değerini anlayamazdık belkide kadınlar aşk'ın yarısıdır doğru kişiyi bulunca bütünleşen bir şeydir aşk bütün hayatını onunla devam ettirebileceği birisidir belki aşk

• ben şiirler yazmiştım :)

0|0
    0|0
  • şairleri okul değil aşk yaptı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...