Anteplilerin biber salçası sizce de mükemmel değil mi?

Kokusu , tadı bambaşka yaa kaşık kaşık yiyorum :/ Bende mi var salça hayranlığı bilemedim..

Güncellemeler:
Sadece bende mi .. diye gidiyor cümle.

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Makarnaya sos olunca müthiş !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Salça severim. Biber de domates de karışı da...

0|0
    0|0
  • çok fazla tüketme tek yönlü beslenme :D değişik bir psikoloji bir felsefe idiotloji idiot idiot idiotloji

0|0
    0|0
  • kadının kalçalısı diyorum. başka bir poh demiyim.

banane anteplilerin biber salçasını

redhot chili peppers

link

0|0
    0|0
  • Yöresel tatları her daim sevıyorum.. ekmek arasına salça sürerek büyüdüm her türlü salçadan anlarız ama salça olmayız asdfghjk

0|0
    0|0
    • Yemeğin salçalısı robinin kalçalısı :D

• Formonların ahlaksızlığı yeni değil !

Yine de bana anaç diyen ilk kişisin bak bunu unutmam .

• hele hele hele anteğğplii gel yağğnığğma yağnımaa diye de söylüyormusun yerken

0|0
    0|0
  • Senin bu bir sevdan ne olucak kljdkfj

0|0
    0|0
  • alışık olmayana acı hatta gereksiz bile gelebilir ama lezzet konusunda yemek kültürür başkentidir sonuçta antep :)

0|0
    0|0
  • kaşık kaşık mı yiyorsun :/ bu nasıl bir fantezidir...

0|0
    0|0
    • Seviyorum hatta bayılıyorum.

• Anlıyorum ben şahanı o konuda :D

• hiç şaşırmıyorum. Miğdem kalkmıştı seyrederken, seni de görsem fena olurdum herhalde :)

• annemde yapar ama onların tadı ayrıdır tabi severim

0|0
    0|0
  • urfanın salçası bir kere o kendimiz yapıyoruzzzz ve yumurtayla kavuruyoruzda onu:...

1|0
    0|2
    • Antep diyorlar buralarda..Urfa'nın olması mantıklı aslında.. Kaynatılmadan mı yapılıyormuş bu öyle bir şey duymuştum sanki var mı bir bilgin?

• teşekkürrler

• Oğlum ne ezik adamsınız ya. Biber salçası Antep'te de yapılır, Urfa'da da yapılır. Şimdi ben Antepliyim, biz de yapıyoruz, siz mi gelip yapıyorsunuz mk? Kız Antep diyor demek ki orada yapılandan yemiş. Şu aşağılık kompleksiniz öldürüyor beni. Kız yapılışını tarif ediyor, sen kıçından anlayıp "ister inan ister inanma" diyorsun. Buradan belli kompleksinin boyutu mk.

• senin damak tadındandır

0|0
    0|0
  • evet... sahi şu biber gazlarınıniye ithal ediyozki salça yaparken buharlaşanı toplasınlar ne güzel yerli malı yurdun malı...

0|0
    0|0
  • severim ama kahvaltıda elde yapılmış domates salçasına dökeceksin zeytinyağını, offf offf.

0|0
    0|0
  • Kaşık kaşık biber salcasimi yiyorsun ?

0|0
    0|0
  • bilemeden mi yedin

0|0
    0|0
  • nasl bir fantazin var laa :D nickinin tamamını ilk defa okudum memelerle bitiyo vay mk :D anteplilerle evlen bacımmmm

0|0
    0|0
  • Antep mutfağı her şeyiyle mükemmel zaten. Ben bir kızlarını sevemedim :(

0|0
    0|0
    • O mutfağın olduğu yerde kızlar sevilmez mi:) ben bile severim sen bir acayipsin.

• İyi yemek yapması bir kadını benim gözümde mükemmel yapmıyor işte :(

• Antepli kız tanımıyorum aslında sen de haklısın :)

• o kadar da değil...

0|0
    0|0
    • Elbette halüsinatif değil fakat doğallığı temsil edebilecek az sayıda gıdalardan.

• yok yani severimde öyle kaşık kaşık yemem yani hatta normal salçadan daha çok severimde diyebilirim. ama dediğim gibi sadece severim abartı yok :D

• Anladım :))

• Gaziantep liyim..Salçamız iyidir..

*Mideye zarar..Çok yeme..

0|0
    0|0
  • aplam sen ne iğrençleştin be :/

cayırt

0|0
    0|0
  • zeytin yagının içine koy ekmegi banıp ye

0|0
    0|0