Ahmet Kaya suistimal edilmiyor mu?

ahmet kayayı zamanında sevmeyen herkes şimdi bakıyorumda en çok ahmet kaya parçalarını paylaşıyorlar onun üstünden nemanlamaya çaışıyorlar siz ne düşünüyosunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• mhp liyim ama dinliyorum arkadaş var mıböyle mükemmel bir ses

link

0|0
    0|0
    • nasıl sevmiştim hepinizi nasıl böyle oldu akibetim ve nasıl çöle döndü o benim gül gülüistan memleketim işte gidiyorum hiçbiriniz hiç bir dilde beni anlamadınız ben başımı verdim sizinse insafsız bir link oldu karşılıgınız işte gidiyorum penceresiz bir dünyanın labirentine

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam sevilmiyor , sadece şarkıları dinleniyor öylesine , kapiş?

Herkez bilir onun siyasi yöndeki pis kişiliğini..

4|0
    1|3
    • ben seviyorum

• Umrum dışı.

• Ben dinlemiyorum şükür.

Erkekler Ne Diyor 3

• Apo posteri altında şarkı söyleyn bir karaktersiz şimdilerde sempatikleştirilmeye çalışılıyor

1|0
    0|1
  • sosyalizme hizmet etmis tüm insanlara saygimiz sonsuz..

0|0
    1|1
  • tek bısey dıyıcem adam gıbı adamdı.

0|2
    5|1
    • zaten pkklılarıda sınırda davul zurnuyla kahraman edasıyla karşıılatanda ahmet kaya dersin şimdi

• Pkk'ya en azından manevi açıdan destek verdiği doğrudur, ama Türklüğe sövmez. Ki zaten hem Kürt hem sosyalist olup, Pkk'yi hiçbir açıdan desteklemeyen, komple tiksinen adam yoktur. Hiçbirşeyini desteklemeseler, Kürtlerin yaşadığı bölgelerde yaptıkları cinsiyetçilik ya da feodalite karşıtı bilinçlendirmeyi desteklerler.

• link bunu ızleyın sonra konusalım azda adama yapılan haksızlıklarrı soyleyın

Yükleniyor...