Eskilerden ya da şimdiden bana bir dizi önerirmisiniz izlemek için

eskilerden ya da şimdiden bana bir dizi önerirmisiniz izlemek için. şöle biraz gizemi olan

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Veronica Mars, eskidir ama acayip eğlencelidir. Tabi gizemden fantastik şeyleri kast etmediğini varsayıyorum.

0|0
    0|0
    • saol kardeşim mesela genco yu izledim çok güzeldi. bu tarz mesela.

• Genco, malesef Türk dizisi pek bilmiyorum gizemli. 7 numarayı öneririm izlemediysen gizemli değildir ama eğlenceli ve kaliteli bir dizidir. Çemberimde gül oya çok kalitelidir. Zamanında yılan hikayesi izlerdik pek heyecanlı gelirdi ama ilkokul çağında olduğum için yayınlandığı dönemde garanti vermiyorum :) Yine de altyazı okumak zorlamıyorsa seni bahsettiğim diziye bir bak bence önce, gizem çözme konusunda izlediğim en orjinal yapımdı benim. Keşke izlememiş olsam da tekrar izleyebilsem hatta :D

Kızlar Ne Diyor 4

• yılan hikayesi polisli macera hafif komedi ve ayrıcaa gizem - çok eğlenceli diyosan dadı dizisi

0|0
    0|0
  • gizemi olan türk dizisi var mı :D

0|0
    0|0
    • gizem deyinca sen ne anlıyorsun. bilim kurgu demedik. içinde gizem taşiyacak. bak ben sana örnek vereyim. genco, kurtlar vadisi,deli yürek, falan filan

• izlemediğim için bilmiyorum

• Haziran gecesi hic unutamam o diziyi

0|0
    0|0
    • Özcan deniz deyince filim sevgim çöküyor. onun filimlerini sevmiyorum nedense

• misfits

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yedi Tepe İstanbul eskilerden ...

0|0
    0|0
  • yabancı dizi seviyormusun tarihi

0|0
    0|0
    • yok hacı yaaa türklerdee

• genco tarzıysa okul dizisi öğretmen kemale bak fox dizisi arka sıradakilere bak bunlar iyiydi kanal d de vardı merve boluğurun oynadığı onlara bak uyar gibi onlar sana

Yükleniyor...