Bir ay sonra evar ne giymeli? özellikle müzik okuyan öğrenciler cevaplarsa sevinirim..

arkadaşlar bir ay kadar sonra piyano konserine çıkıcam, bir üniversitenin eğitim fakültesinin konferans salonunda olacak, ben müzik öğrencisi değilim kursun koro konserlerinde gördüğüm kadarıyla hep siyah elbise giyiliyordu fakat bu koro değil herkes çıkıp bireysel performansını sergileyecek, ne giyilmesi gerekir acaba siyah mı olmalı?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyaz da giyebilirsin bence.Hos olur.Konservatuar okuyorum ben de.Dar degil ama.Boyle kisa tullu biraz daha cocuksu bir seyler ama cok fazla da olmasin.Dugun gibi olmasin yani:)

0|0
    0|0
    • Sana katılıyorum Ege fakat Siyah da tercih edebilirsin ve çalıcağına bağlı eğer güçlü seslere yer vereceksen ve çok sesli olacaksa siyah bir numara olur zarif ve slow bir parçaysa beyaz giy!

• Evet karamsar bir parcaysa siyah olabilir ama Fransa'da beyaz elbise mesela cenazelerde giyilirmis eskiden,uzuntunun rengi beyazmis aslinda.Yani ne tur bir ruhsal bag kurduguna gore degisir ama kesinlikle oradaki insalara davranis ,durus,jest ya da giyimle bir sey hissettimeli anlatmalisin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...