Siyasetle cok ilgilenirmisiniz.

Arkadaslar ben genellikle siyasetten pek anlamam dusuncem ise ülkemde o kadar kisi varken ülkeyi benmi kurtarıcam oyumuda bos atarım sizin dusuncenız ne?

Güncellemeler:
Arkadaslar fikrimi soylım tayyıp erdogan bı konusuyor adamın arkasından savasa gıdersınız kılıcdaroglunun ise bence o partının basından gıtmesı lazım muharrem ıncenın gecmesı lazım devlet bahcelıde ise is var ama sadece konusamıyor. bakın tayyip erdogan cok ıyı laf yapıyor kılıcdaroglu bır sey konustunda bos konusuyor dıyorlar.
devlet bahcelı bıraz konusabılse ınsanları kendıne cekebılır.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Siyaset yalan dolanla Dolu en ıyısı çok kaptırmamak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en iyisi mhp. hepsinin pisliği cıktı ortaya

1|3
    0|1
    • koyunlarrr ;)

• biskuvetler :)

• Siyasetle ilgilenirim.Dinlerim, araştırırım, izlerim ama siyasi konularda konuşmam.Çünkü siyaset ve dinin konuşulabilecek şeyler olduğunu düşünmüyorum.Herkes kulağını kapatarak dinliyor çünkü seni.(ben dahil)

0|0
    0|0
  • hiç ilgilenmem

0|1
    0|0
  • Boş atma oyunu -.-

Mhp ye at.

1|0
    0|0
  • hayatta kalıcak kadar ilgilenirim evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kadar monarsik dusunme senın de soz hakkın var.

Sen kendi kendini dislayıp sonra olanlara sınırlenmen anlamsiz olur.

0|0
    0|0
  • siyasetten fayda yok bize..insanlar dini kimliğine göre oy veriyor..halbuki o oyu ülkenin gelişmişliği için vermeli..dindar siyaset değil tüccar siyaset olmalı..kapitalizm bunu gerektiriyor..

0|0
    0|0
  • Siyasetle ilgilenen biriyim oy kullandığım bir parti var hiç bir zamanda değiştirmedim bu partiyi isimini söylemicem şimdi çünkü mal insanlar var burada şimdi kimseyle tartışamam ama şu an hiç bir partiye sempati duymuyorum benim düşüncelerimi yansıtmıyolar ayrıca oy kullan.

0|0
    0|0
    • burda herkes herkesin verdi oya saygı duymak zorunda ama.haklısın

• siyaset ile ilgiliyimdir herkes senin gibi düşünse ne olacak bir fikrin var mı ? herkes üzerine düşen görevi yapmalı ..

0|0
    0|0
  • Boş atma moruk en az oy alana gidiyor oyun.

0|0
    0|0
  • siyasette temiz iş olmaz hangi parti olursa olsun. ama icraat olur. yapılan icraatıda görebiliyorsan objektifsen oyunu çekinmeden kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben siyasete girmem diyenler, siyasetin kendilerine girdiğinin farkında değiller mi?

-Can Yücel

0|1
    0|1
  • ben ilginerimi ülke meseleri ile aşkdan meşden daha cok ilgilnemek lazım bence

1|0
    0|0
  • kendi çapımda

0|0
    0|0
  • ara sıra ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...