Dansla ilgisi olanlar bakabilr mi ?

Merhaba arkadaşlar ben yaz tatilnde dans kursuna gitmeyi planlıyorum ama hangi tür dansa gideceğime karar veremedim. Bildiğiniz ya da önerebileceğiniz dans türleri neler ? Yanlız hareketli danslar olmalı zumba, hip hop gibi. Cevaplarınızı bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirm :)

Güncellemeler:
Yardimlariniz icin tesekkurler fakat hic biri istedigim tarzadanslar deyiller break dans ogrenmeye karar verdim :)

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben modern dansı tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • Bence en guzellerı tango ve cha cha ıkısı de cok etkılı ve genelde kullanabılecegın tarzda.

1|0
    0|0
  • Salsa ve tango cok eglenceli.Arkadasimla gidiyorduk:) Tango o kadar hareketli degil aslinda.Salsa daha hareketli:) Olumune dans diyorsan rumba dene:)

1|0
    0|0
  • ben sana en temizini sölm :d hem zayıfların hemde stres için bifebirdir

horon ve kolbastı sana öğretebilirim.

horon ve kolbastı oynadıktan sonra üzücü ne varsa unutuyrsn :) zevkli hızlı ve zayıflatıcıdır :D:D sporda yaptıryor sana :D bir danstan daha fazlası :D:D

1|0
    0|0
  • bale yapın bence.

1|0
    0|0
    • kelebekler gibi uçalım diyosun :)

• aslında bale çoğu dansın temelidir.Yani Bale yapan biri çoğu dansı yapabilir.Temelde açma ve germeleri zıplayışları dengede durmayı öğreniyorsun.Bu bir çok dans çeşidi için bir nimettir.

bakın bu videoda ise bale ile break dansın birleşimi var.

link

ayrıca filminide öneririm.

• pekala yardmlarıın içn tisekkürler :)

• Çiftetelli iyidir hem düğünlerde de ilgi odağı olursun

1|0
    0|0
  • salsaya git

1|0
    0|0
  • hiphop iyidir gücüne kuvvetine güveniyorsan break yap

1|0
    0|0
  • Bachata ya da salsaya git o vakit. Bana kalsa tango yap derim; fakat o seni kesmez.

1|0
    0|0
  • Salsa, ça-ça, lambada...? hangisi ;)

1|0
    0|0
    • Hic biri :) partnerli dans istemiyorum :)

• hip-hop ve modern dans?

1|0
    0|0
  • mecidiyeköy tolga han dans kursunu öneririm. yol çizmene yardımcı olacaklarır elit bir yerdir

1|0
    0|0
  • hiç dans etmem

1|0
    0|0
  • severim ama yapmadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben salsa yapıyorum ve gayet memnunum. Hiç ilgin veya bilgin var mı bilmiyorum ama partnerle yapılan bir danstır. Partnerim yok diye üzülme mümkünse olmasın zaten çünkü partner kendi gelişimini engeller. Zaten dans kursunda hocaların ders sırasında bir partner bulur. Bunun dışında bu dans hakkında sana söyleyebileceğim pek bilinmez ama neredeyse her akşam hemen hemen her şehirde bir latin dans gecesi mutlaka vardır. Ortamı da şöyledir gidersin yalnız ya da arkadaşlarınla farketmez pistin kenarında durursun bir erkek gelir dansa kaldırır dans edersiniz sonra teşekkür edersiniz sonra başka biri gelir dansa kaldırır dans edersiniz biter sonra başka biri böyle gece boyunca sürer :D Eğer İstanbul'da oturuyorsan Aytunç Bentürk'ün akademisini öneririm ABDA. Koşuyolu ana merkezi ama Bakırköy'de de şubesi var. Uzak geldiyse Taksim'de Depo Dans iyi bir dans okuludur. Daha bir sürü okul var ama benim tavsiyelerim bunlar çünkü gecelerde veya yarışmalarda görüyoruz 3 ayda anca daha basic step yapabiliyorlar. Oyüzden benim tavsiyem bu okullardan birini tercih etmendir.

1|0
    0|0
    • Tesekkurler ama salsada benlik deyil ve Ankara'da oturuyorum :)

• Zumba çok güzel:)

2|0
    0|0
Yükleniyor...