Fotoğraf çekmek alakalı

Sosyal ağlar olmasaydı, insanoğlu o kadar resim çekmeyi gerekli bulur muydu, acaba? Ne kadar sıklıkla fotoğraf çekiyorsunuz? İlginç kareler varsa, kendi çekilen ama, paylaşabilirsiniz.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir fotoğrafçıyım, evet insanoğlu eskiden daha çok fotoğraf çekiyordu

şimdi ise teknoloji asıl fotoğrafçılığı bitirdi çünkü eskiden insanlar çektikleri fotoğrafları

bastırıyordu ve daha güzel görüntüler elde ediyordu. oysa teknoloji çıktıktan sonra baskı yaptırmayı

çokta uygun görmüyorlar bilgisayar veya akıllı tlf larına kayıt yapmayı uygun görüyor

bu şekilde saklama yöntemi oldukça zararlı bilgisayarınız veya tlf nunuz bir anda bozulursa

bütün fotoğraflarınız gider ve elde herhangi bir fotoğraf kalmaz

mümkün olduğu kadar sevdiğiniz fotoğrafları bastırmakta yarar var

saygılar :))

1|0
    0|0
    • haklısın, çok resimlerim gitti... Bastırmıyoruz, bistürü klasör oluşturuyoruz, gömüyoruz, halbuki albumu yapmak bile ayrı bir zevk.

Erkekler Ne Diyor 15

• bence insanlarin beyenilme dürtüsü cok resim cekmelerine neden oluyor.Dolayisiyla benim böyle bir dürtüm olmadigi icin ben hic resim cekilmem mesala :))

sosyal Aglarda resimde koyma geregi duymuyorum bu baglamda.

0|0
    0|0
    • güzel, bende kapattım, şimdi ben de gerek duymayacam. Gene de resim çekmeyi severim. Güzel an ölümsüzleştirmek bambaşka

• evet katiliyorum tamamen dogrudur :) fikirlerimiz bu konuda hemfikir.

• Facebook'umda kendi çektirdiğim 3-5 resim var, o kadar falan da etiketlendiğim. Daha çok siyasi düşüncelerimi dile getiririm sosyal ağda ... Ama internette ilginç/komik/anlamlı olduğunu düşündüğüm resimleri indiririm .

0|0
    0|0
  • fotoğraf çekmeye bayılırım ama öyle aman her gördüğümü telfonumla fotoğraf çekme mantığıyla değil dijital makinalar çıkmadan haftada 2 poz bitrirdim

0|0
    0|0
  • Evet günümüzde sosyal ağlarda çok sık fotoğraf paylaşılıyor ama unutma ki sosyal ağda bir şey paylaşalım diye fotoğraf makinesi icat edilmedi, aksine fotoğrafı ben nasıl millete gösteririm diye düşünülerek fotoğraflar sosyal ağları ihtiyaç haline getirdi..

0|0
    0|0
    • opsyon "fotoğraf,video paylaş" sosyal ağdan çıktı, beğenme, like, sonra da puanlama, reyting. Milleti gaza getiriyorlar.

• Ben çok severim, yakaladıkça da çekerim. Telefonla çok zevkli olmasa da;" fotoğraf çekme zevki" de yetiyor

0|0
    0|0
  • şimdi sosyal ağlar var diye insanlar bu kadar çok fotoğraf çektiriyor ama öncesinde böyle değildi sadece özel anlarda fotoğraf çekiyorlardı

0|0
    0|0
    • onu zaten demek istedim, eskiden ancak düğün, mezuniyet, şimdi her an ve hemen paylaşım.

• ve bu durumda fotoğraf çektirmenin güzelliğini kaybettiriyor

• evet, anlamı kaybediyor, eskiden bir resime en az 5 dakika bakardın, şimdi tık tık tık, umursamıyorsun

• Benim Evde Kameram Olmasına Rağmen Ayda 1 Yada 2 Tane Fotoğraf Çekiliyorum . Ama Şimdiki Millet . Sabah Kalkınca Akşam Yatarken . Öğlen Takılırken . Yemek Yerken Vs . . Hepsinde Çekiliyo Ve Sanal Ortamlarda Paylaşıyo.

0|0
    0|0
  • fotoğraf koyarak sosyal olduğunu ispatlama durumu var artık. Eskiden fotoğrafı sadece anı niyetine çektirirlerdi zaten eldede her zaman makine olmuyordu. albümde saklıyordun

0|0
    0|0
    • evet, özel zaman dolaptan çıkartıyordun, ama herkese değil, samimi olan insanlara gösterirdin. Şimdi, tıkla, gör.

• erkeklerin fazla yok zaten, bayanlar fazla kendileri kaptırıyorlar, sanırım

• Sanırımı yok zaten öyle :)

• Hayır, gerek bulmazlardı. Çok sık fotoğraf çektiğim söylenemez.

0|0
    0|1
  • benim çocukluğumda ne ps nede cep telefonu vardı.delice sokaklarda koştururduk oyunlar oynardık.kim düşünür foto çekmeyi sosyal ağı :)

0|0
    0|0
  • Ezelden berı severım fotoğraf çektirmeyi..

*Sosyal ağlarda bulunan üç beş taneyi geçmez..Arşivimde belki de binlerce..

0|0
    0|0
  • Çekilmeyi değilde fotoğraf çekmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kendimi değil ama doğayı çevreyi çelmeyi severim. Sanal alem olmasa tabi kimse pek çekmezdi.

0|0
    0|0
  • Olağan dışı bir şey görmedikçe pek fotoğraf çekmem.

0|0
    0|0
  • ben pek resimle ilişkim yoktur:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fotograf cekmeyi cok severim hobim diye bilirim , paylastigim cok az paylasmadigim bir sürü fotografim var en son cektigim 1-2 fotografini paylasayim

link - izmir

link - bulutlarin üstünde ve THY

0|0
    0|0
  • Fotolarimi sanal aleme yaymam ama manyakca cok foto cekiyorum buda önceden böle göremiyordun cektini. Digitalkamera cikinca insan cit cit cekesi geliyor

0|0
    0|0
  • Ben çekilmekten çok çekmeyi seviyorum,genellikle aile fotoları hatıra kalsın diye ama şu dudaklarını büze büze ya da banyoda ayna karşısında çekilenlere de sinir olmuyor da değilim :)

0|0
    0|0
    • aynı, aynı poz, arkada dağınık, ve altta çok şirinim, çok seksiyim.

• :))) Kesinlikle dağınıklık hat safhada ortalık savaş alanı gibi ,hatta çekildiği ayna bile kirli :D Birde o resmi paylaşıp pek çok kişinin görmesine vesile oluyor :D

• Profil fotoğrafım mesela... Severek çektim...

Babamın yarı profesyonel bir makinesi vardı... Onunla çok kare çektim... Seviyorum çünkü... Sosyal ağ olsun olmasın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...