Justin Bieber Sosyal Ağ sitesi açılacak kadar ilgi hak ediyor mu ?

ya çok merak ettiğim birşey var lütfen cevap verin bu justin bieber gerçekten bu kadar ilgiyi hak ediyor mu kendisine türkiyede sosyal ağ sitesi bile açılmış justinbieberturkey.com ve oldukça kullanıcısı var baya bir fazla. yani türkiyede yaşamayan olmayan bir ünlü için sizce neden bu kadar ilgi görüyor neden türkiyede sosyal ağ sitesi açılıyor neden o kadar seviliyor güzel biri mi _ ya da şarkıları mı güzel

justinbieberturkey.com sitesini ziyaret ederseniz ona binlerce aşık kişi olduğunu görüceksiniz . nedenini merakj ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaş 13 yaşında mısın nesin bizi ilgilendirmez ergen gerisi sefillerin ne yaptığı. Bırak abazanlıklarını gidersin zavallı ergen kızlarımız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes hak ettiğini yaşamıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamen ticari bir olay. ankaralı turgut bu eleman kadar ses getiriyor olsaydı onada açarlardı. zaten bu adamın hedef kitlesi belli 10-15 yaş arası kızlar. o yüzden pekte yadırgamıyorum. açarlarsa açsınlar açmazlarsa açmasınlar.

0|0
    0|0
  • Uuu sen ne diyon:D moralim bozulduğunda tek ziyaret ettiğim yer bu siteler:=) güldürüyor beni:=)

0|0
    0|0
  • Ergenler tarafından abartılan biri,doğru düzgün şarkısı yok bile,ama gel gör nasıl olduysa böyle bir ergen kitlesi topladı kendine :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...