Kapat

Farklı müzik tarzları New age,Ambient,Chillout,Progressive hakkında.

Arkadaşlar bir çok yabancı müzik tarzlarını bilirim ve dinlerim ruh halime görede tarzım değişir yaşım biraz daha genç iken techno,trance,house tarzı dinlerdim gerçi şimdi arasıra yine dinlerim ama yaş biraz ilerleyince tarzımda fark edilir derecede değişiklik olmaya başladı mesela tarzım New age, Ambient , Lounge , Progressive, Chillout ve vocal chillout tarzlarını dinlemekteyim kendimi çok rahat hissettiriyor relax yani rahatlıyorum ve kendimi çok farklı dünyalarda hissediyorum örnek kendimi soğuk kuzey ülkelerde hissediyorum norveç,finlandiya, gibi inanılmaz derece kendimi iyi hissediyorum ve çok doğru düşünebiliyorum böyle oluncada ama nedense çok dikkat ettim çevremde ve böyle tarz dinleyen insana hiç denk gelmedim ve bir kaç arkadaşa anlattım dinleyecek başka müzikmi yok diye dalga geçtiler neden böyle zevksizler anlamış değilim peki aranızda bu tarzlara ilgi duyan dinleyen varmıydı?

Di radio: link

sky radio: link

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• dalga geçiyolar ama justin bieberın şarkıları güzeldir belieber filan diğilim ama şarkıları güzel ve insana dokunuyor justin bieber tarzı şarkılar yani teenypop güzeldir ya :)

0|0
    0|0
    • justin bieber filan ruh halimin farklılığına göre bende dinliyorum tabiki ama ben yukarıdaki yazdığım tarzları dinleyen varmıçok merak ediyorum ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...