The Walking Dead İzleyen?

Evet Bu Dizi İle İlgili Muhabbet Açalm.

Yada Hangi Sezonunu, Hangi Karesini, Hangi Olaylarını Beğendz.

Yorumlar :D ?,

0|0
16|34

En İyi Erkek Görüşü

• piskolojimin ırzına geçti spartacüs yeni bitmiş game of trons sezon bitmişti sıkılıyorum finaller e var biraz aşk defterini zaten kapatmışım tek kalıyorum falan darlanma part 12355... yaşarken arkadaşlar çok israr ettiler çektim torentten ilk sezonu ilk bölümdeyim lan daha iki arkdaş polis memuru flan oraları biraz atladım nasıl diye bakıyorum arkadaş bir sahnede herif hastanede yatarken baktım mesai arkdaşı karısından alt dudak alıyo adamda oğlum karım diye hastanede ağlıyor sabaha saat dört bir çıldırımışım içimdeki hayvan uyandı birden verdiğim tepki benim gibi adama bu yapılırmı ya oldu piskolojimi bozdu bir görüşüm vardı bn bu dünyaya ait değilim diye bir yabancı yapıt daaha bunu doğruladı nasıl bişeydi bak yine sinir oldum olum bu senin mesai arkdaşın çocuğu var lan bide*allahsızları ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Yaşlı ve çok konuşan adamların öldükleri sahneleri tekrar tekrar izledim, keyiflendim :D

Bknz: Hershell

1|0
    1|0
  • Her sezon ve her bölümün farklı bir güzelliği var. Ancak 1. sezon ile güzel bir giriş yapıp 2. sezonda bu heyecanı devam ettirmişlerdi.

0|0
    0|0
  • Hiç unutmadığım sahne dizinin ilk bölümünde hastane bahçesinde ki ceset yığınlarından oluşan görüntüydü.

Tabi son zamanlarda yakışıklı ve şeytanın önde gideni bay valiyi es geçmeyelim adam rolünün hakkını verdi gerçekten.

Psikopatlık+ Karizma + Yakışıklılık + Kinayeli bir gülüş = The Governor

link

0|0
    0|0
  • Herkesin aylaklardan it gibi tırstığı zamanlarda Michonne un çeneleri ve kollarını kestiği 2 aylağa merkep muamelesi yapması unutulmaz sahnelerdendi.

link

link

1|0
    0|0
  • dizi izlemedim

0|0
    0|0
  • 4. sezonun 8. bölümünde, Michonne'un, Vali'den kılıç şiş yaptığı sahne, ve Rick'in Carl'la birlikte,

Judith'in boş ve kanlı bebek koltuğuna baktıkları sahne çok etkileyiciydi.

Büyük gün 10 Şubat. 10 Şubat'ı bekliyorum. :)

0|0
    0|0
  • şu ikinci sezonda kadının kayıp kızı en son bütün ölülerden sonra ağıldan çıktı ya tıslıya tıslıya...

0|1
    0|0
  • ilk bölümler çok iyiydi ama şuan boka sardı. bir kaç bölüm sonra Polat Alemdar gelip vali'yi vurmassa g*t olıyım.

0|0
    0|0
  • bı cok dzı ızlıyorum cok duydum namını.. sıra gelmedı ee gun 24 saat ızle ızle bıtmedı dıgerlerı kı

0|0
    0|0
  • indirip izliyorum aksi gibi hep izledegim zaman yemek yememe denk geliyor garip bir durum . aksiyonu düşük bence ama gidiyor ya güzel dizi .

0|1
    0|0
  • basta ıyıydıde bıraktım artık boka sardı ya eskı tadı kalmadı valla turk dızılerıne dondu nasıl olsa oldu yardır baba

0|0
    0|0
  • Genel olarak 2 sezon müthişti ama 3. sezonu beğenmedim. Çok durgun geçiyor. Aksiyon gerekiyor diziye.

0|0
    0|0
  • Şu son sezonda ricky'nin erkek saçlı kadını gruptan atması üzdü beni gerçekten. :(

0|0
    0|0
    • carol onun adı :D:D

• şkdsaşldjaslşg sendende bunu beklerdim :D

• safas :D Beni tanımışsın

• 1. Sezon müthiş :) Rick tank'in altında tam kafasına sıkacakken tankın altındaki deliği görüş tankın içine girdiğ sahne

0|0
    0|0
  • Bi' kaç sezon izledim işte

0|0
    0|0
  • Sezon finalindaki karakterlerin ölmesi :(

0|0
    0|0
  • Son sezon en son adamin kafasi gittide kacinci bolumdu o ya ?

0|0
    0|0
    • Son Bölüm mü diyosn ?

Hershel mı ?

Şu Yaşlı Veteriner olan adam ?

• Evet son bolum kacinci oluyo ya dizimag kapandigindan beri ilgilenemedim :/

• hayır izlemedim

0|0
    0|0
  • Sezon finalinde hapishanenin yıkılmasını çok beğendim. Artık kabak tadı vermeye başlamıştı. Türk dizisini geçmişti valla. Yeni sezonda askerde olacağım ama hafta sonları %100 izlerim bir yerlerden :))

0|0
    0|0
  • Valinin ölmesi bir yandan iyi oldu bir yandan kötü oldu çok sağlam bir rolü vardı dizide.

0|0
    0|0
  • 4 sezondur izliyorum hep aynı senaryo ama yinede zombi filmi sevdiğim için ve holywood tarzında kaliteli olduğu için izliyorum

0|0
    0|0
  • :) Başlı başına her bölüm çok iyi bence.. Türkiye de izleyen çok fazla kesim yok, Ayrıca Ricky i çok fazla abartıyorlar...

0|0
    0|0
  • 4 . sezonun başı alışveriş merkezine girdikleri bölüm harikaydı.üstten zombiler düşüyo bir yandan devrilen rafın altında sıkışam adamı kurtarmaya çalışıyolar

0|0
    0|0
  • ilk 2 sezonu sanki daha güzeldi. Şimdi her şey çok yavaş ilerliyor.Yolda geçen serüvenler daha güzeldi bana göre

0|0
    0|0
    • Katılıyorum.

Hatta 3. sezon sıkmaya başlamıştı.

Arada Çok sıkıcı bölmler oluyor.

Ve Valiyi Çk sevmeme rağmen onn bile çok sıkıcı bölmleri vardı.

• konu sıkıntısı çekiyorlarmış izlenimi edindiriyorlar insana. Rick' in kendi içinde çözemediği ruhsal bunalım da bitmedi bi:)

• Valiyle olan bölümler mükemmeldi

0|0
    0|0
  • Daryl'in tankın namlusundan el bombasını bırakması son noktaydı benim için :D

0|0
    0|0
  • hayır ben direk yaşıyorum işte eşşek gibi çalıştırıyolar eve kadar walkingdaed

0|0
    0|0
  • süperdide süresi az sürüyo

0|0
    0|0
  • ilk 3 sezonu izledim sonra sıkıldım ilk sezon güzeldi onun dışında dizi sıkcı oldu

0|0
    0|1
  • shameless <3

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben 3.sezonun başlarında kaldım ama bence heyecanı genelde baki tutabilen bir dizi.Beklemediğin anda beklemediğin olaylar olabiliyor beni en çok etkileyen Sophie mi ne o küçük kızı o kadar ara sen kız çıktı ahırdan orası bence etkileyiciydi.Yazık.

Bir de Lori var o da gereksiz ya değişik işte.

0|1
    0|0
    • Ah O Lori Yokmu.İlerde Neler Olack Ona.

Spoiler Vermymde :D

Yorumlarada fazla bkma heyecanını kaçırır :D

• 4. sezon 8. bölüm. şubatı bekleyin dediler.

akıllı olun veririm spoilerı.

0|2
    0|0
  • Çok kanlı be.

0|1
    0|0
    • Aynn ilk bölmlerde ölülerin bağırsaklarını falan üstlerine sürmşlerdi.

İnsan kokusu anlşlmsn diye.

• Ahaha o belden aşağısı olmayan kadını diyorsan onnda bir hikayesi vardı ayrı.

Eğer İzlemedysen 2. 3. bölmden snra çok güzel olmaya başlıyor.Tavsiye ederm. :)

• Çok kan midemi bulandırıyor ya ama bir şans daha vermek istiyorum :D

• Harika ötesi bir dizi. Yeniyim ben.. 2.Sezonu izliyorum.. En etkilendiğim sahne Shane'nin çiftliğin sahibinin eliyle tuttuğu zombiyi öldürmesiydi ( yani ikna ederken ! ) ve ardından ambardakilerin vurulması..:)

0|0
    0|0
  • O iki insanı yakarak öldüren o küçük kız :))

0|0
    0|0
    • Küçük kızmı ?

Ahaha gerçktn o olablr ya aklıma yni geldi bak.

Çnku Carol bn yptm diye açıkladı ama o sarışn küçük kızla çok haşır neşirdi onu kormak içn üstlenmş olablr. :D

• Kız onu öldürdü, Carol da kızın babasına söz vermişti kızını koruyacağına dair, bu nedenle de Carol üstlendi.

• rick'in lori öldügünde oh noo kısmında ağladım resmen :D

0|2
    0|0
    • Aynn Benide O Ve Son Sezon Finalindeki Bebeği Pusette görmeynce ağladıkları sahne bitrdi .

• Eneee benim dizim yaaa bu yenir ki bu soru -.-

2. sezon 12. bölüm shane'in ölümü gözümün önüne geldikçe keyiflenirim -.-

Birde valinin ölümü,Hershell'in kafasının kopuşu -.-

0|0
    0|0
  • İzliyorum

Oradaki darly dixon candır ya :D

0|0
    0|0
  • ben izledim çok güzel ama sonlarına doğru sıkıcı

0|0
    0|0
  • Lorinin ölüm sahnesine ağlamıştım çok

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum çok severek. Sezon finali fenaydı. çok üzüldüm. Etmediğim küfür kalmadı o derece :)

0|0
    0|0
  • İzlediğim tek dizi.

0|0
    0|0
  • beğendiğim değil de çok üzüldüğüm hershel ın ölüşü idi.

0|0
    0|0
  • izlemedim hiç sevgilim izliyordu ondan duymuştum adını sadece

0|0
    0|0
  • o değilde hersela yazik oldu.seviyordum morugu..

0|0
    0|0
  • herşeyini canım herşeyini ama en çok okçu Darly<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...