Jazz veya klasik müzik dinleyenlere bakış açınız

Nedir? Ne düşünürsünüz bu tarz dinleyenler hakkında?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• festıvallerıne gıdıp efes sponsorlugunda .sınıf atlamaya calısan tıper derım.. ogrencı ıken efes jazz blues festıvalın bı kayıs vardı... say desem 10 tane sanatcı sayamaz hangı devırlerde muzık ıcra ettı desem cogu gercekten dınleyenlere saygım var ama gosterıs ıcın degıl ama

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• kitap okuyan kültür sahibi insanlardır genelde

0|0
    0|0
  • Severim, sayarım, beğenir ve taktir ederim. Akabinde yakınımda bir yerde olmalarını temenni ederim.

0|0
    0|0
  • Dinleyebilirler, normal

0|0
    0|0
  • incedirler..duygusaldırlar, içlerinde çoook derinlerinde yaraları vardır ama yinede hayata gülümsemeye çalışırlar veya birşeyler ile üstünü örtbas etmeye

0|0
    0|0
  • Tek başına klasik müzik dinleyen görmedim

Yan olarak bunu tercih edenler var. Benim gibi.

İnsanları dinlediği müzik türüne göre yargılamam.

(Arabesk rap hariç)

0|0
    0|0
  • Düşüncelerimde bir farklılık olmaz. Naçizane kendi fikrim: Jazz ve klasik müzik dinleyen insanın kimseye zararı olmaz diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • İnsanların kültür,yetişme,ortam farklılıklarından dolayı yemek,giyim,müzik farklılıkları olacaktır saygı duyarım ben halk,slov,fantazi müzik dinlerim kuzenim pop rack tarzı dinler aramızda problem olmaz değişik bakanlar kendini aşamamışlardır.

0|0
    0|0
  • jazz da severim klasikte... dinleyenleri severim

0|0
    0|0
  • Jazz blues dinlerim genelde benim hakkimda ne dusunuyosunuz bakalim :)

0|0
    0|0
  • bende severek dinlediğim den dinleyeni de severim

0|0
    0|0
  • artı puan olur.

0|0
    0|0
  • farklı kulvarlarda yaşayan insanlar olarak düşünüyorum. Bence çok kaliteli bir müzik. severim

0|0
    0|0
  • Dinleyenleri tanımak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• jazz ve blues dinliyorum evet neyin bakış açısını istiyorsun link

0|0
    0|0
    • bende küçüklüğümden beri çok seviyorum jazz dinlemeyi fakat toplumumuzda bu tarz dinleyenlere değişik sıfatlar takıyorlar entel,tiki,gösteriş meraklısı vs. diye. genel görüşü merak ettim

• jazz ve bluesin yanında heavy metalde dinliyorum evet değişik geliyor ( antik kuntik ) diyorlar

• Yanında arada country de sıkıştırıyorsa yalarım <3

0|0
    0|0
  • güzel bence dinlemeleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...