Gündemdeki gelişmeler kimin suçu ?

Yolsuzluk , dershane vs . konularında kim suçlu kim suçsuz ?

• Hükümet ( Başbakan ) suçlu
    47% (20)43% (12)45% (32)Oy Ver
  • Cemaat ( Gülen ) suçlu
    12% (5)21% (6)15% (11)Oy Ver
  • İkisi de suçlu
    21% (9)29% (8)24% (17)Oy Ver
  • İkisi de suçsuz , suçlu olan düşmanlarımız
    2% (1)4% (1)3% (2)Oy Ver
  • Fikrim yok ilgilenmiyorum
    18% (8)3% (1)13% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne oluyosa vatandaşa oluyor suclu siyonizm

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• tabiki hükümet suçlu yolsuzluk şerefsizlik yapan onlar , bunu millete gösteren ortaya çıkaran cemaat . bu milletin aklından şüphe ediyorum artık. Türkiyenin %60ı aptal derken bişey biliyormuş Aziz Nesin

3|4
    0|0
    • gözünle gördün mü

• kedicik ... anlaşılan solcusun sen... senin desteklediğin partinin lideri 10 aylık bebeğini sigortalı gösterip devleti dolandırmadı mı ? büyük karlar eden ssk kurumunu 10 sene de borç batagına sokarak dolandırmadı mı ?

siz solcuların işi gücü ancak konuşmaktır bu yüzdendir ki yüzde 25 de yukarı oy sittin sene alamazsınız...

Not: akp li değilim.

• o bebeklerini sigortalı gösterenler sadece o değil türkiyenin %50 si belki daha fazlası yaptı buna çocuklarının size sadece baştakiler batar tabi. bu durumun partiyle alakası yok.

• İkiside aynı kardeşim, aralarında anlaşmazlık oldu bu dershaneler yüzünden sonra cemaat hükümeti ele verdi ceza vermek istedi yani. Ben sana suçsuz olanı söyleyeyim "HALK" Hiçbir vakit hakettiğini alamadı bu halk, asgari ücretlerin düşüklüğü ve zamlar da destekliyor bu olayları.

1|4
    0|0
    • Bu arada görüşün ne bilmiyorum ama inşallah ülkeyide insanlarıda göz göre göre mahvedenleri bu olaylarda savunacak zekaya sahip değilsindir.

• benim için önce din sonra vatan . parti gelir geçer bu konularda kimse suçlu suçsuz diyemem biz sadece seyirciyiz .

• cemaatin gerçek yüzü meydana çıktı...madem yolsuzluk var onu bu şekilde pazarlamadan da açığa çıkarırsın gövde gösterisi yapmaya halkın üzerine vergi ve zam bindirmeye kimsenin hakkı yok...

adı cemaat sadece gerisinin ne halt olduğu belli değil...fetullaha gelince hep diyorum bir geberemedi gitti...daha çok yahudinin oyuncağı olur...

0|2
    3|1
    • sana katılıyorum aynen . bir de şunun cevabını veremiyorlar . Fethullah eğitim yuvasıyla Türk bayrağını dünyada başarılı bir şekilde dalgalandırıyor peki ama her boka müdahele eden ABD buna nasıl izin veriyor üstelik Fethullah ABD'nin yuvasındayken ?

• nasıl tutacaklar orda onu,türk halkından zekat sadaka diye topla paracıkları elin kilisesine yardımda bulun,bunu görmeyen halka ne demeli verdiğin para zekat mı oluyor sanıyorsun ey insanoğlu...

• Geceleyin bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başıma atlet sarıp uyudum :))

• Fikrim yok.Ama ilgilenmiyor değilim.Kimse hakkında kesin hüküm veremem.Çünkü bilmiyorum. Eğer o kişi yapmadıysa iftira olur ki bu en büyük günahlardan biri...

0|1
    0|1
  • Halk suclu.

Halk sucsuz.

0|0
    0|0
  • Bu terslikte bir is var.Cok karisik mesele coook.Hepsinin ayri suclari var

0|1
    0|0
  • Tek suçlu benim onları izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Hükümet

0|0
    0|1
  • Hükümet ( Başbakan ) suçlu

0|1
    0|0
  • Masum değiliz hiç birimiz :D:D

1|0
    0|0
  • Herkes masum kim suçlu?

0|1
    0|0
  • tek suçsuz halk diğer suçluları bilemicem

1|0
    0|0
  • fethi bey suçlu müslümanları birbirine düşürmeye çalışan herkes suçludur

0|1
    2|3
  • Cemaat bence .

0|2
    4|3

Erkekler Ne Diyor 15

• en başta başbakan olmak üzere bunları yapanları hepsi suçlu hatalı.Halka vergi üstüne zam üstüne zam yapanlar kaç katı paralar almışlar hemde halkın onlara verdiği yetkilerle.Bizim cebimize göz dikenler kendi ceplerini doldurmaşlar yıllarca yazıklar olsun.Ortaya çıkınca hala bir yerleri suçlamaya çalışmak yerine neden bunları yapanları sorgulamadın başbakan.bu olanlar tamamen mide bulandırıcı.

NOT : muhalaeffetten bir partiden değilim aksine bütün oylarımı AKP ye kullnmış biri olarak konuştum biz parti tutmayız kim halkı sömürüyor ise karşısındayız bu oy verdiğimiz parti bile olsa..

0|0
    0|1
  • Pisliğin üzerini örtmek için elinden gelen herşeyi kim yapıyorsa suçlu o. Halka yansıyan; ahlaki, dini, siyasi, ticari, vs. pisliklerin sadece akla mantığa sığmamaya başladığı kısmı, yapılanların ve yapılacakların hayal bile edilemeyecek kadar büyük olduğunun farkında olan insanlar var, diğerleri de bir süre sonra mutlaka farkına varacak. Tüm olanlara rağmen hala hükümeti destekleyenler hakkındaki düşüncem; ağızlarına mecazi değil, gerçek anlamda *ıçsalar, bunu yaptıkları için bir bildikleri vardır diye düşünüp *ıçanları haklı bulacak zeka, kültür ve ahlak düzeyine sahip insanlardır. Herkese saygılar..

0|0
    0|1
  • bence suçlu olan ikiside değil dış güçlerin ve bu faiz lobisinin işine geliyor böyle karışıklıklar biraz açın gözünüzü dolar aldı başını gidiyor konut kredileri 0.99 olmuş yuh artık ya

0|1
    0|0
  • Yok yok bunların götleri tutuşunca birbirlerini ispiyonluyolar :D

0|0
    0|0
  • Cemaatin esas yüzü belli oldu bu işlerden sonra. Nasıl bu kadar süre ben de dahil çoğu insanın gözlerini kör ettiler şaşıyorum

0|1
    2|1
  • benim

0|0
    0|1
  • 2 tarafta öyle açıklamalar yapıyorki hepsi sütten cıkmıs ak kaşık sanki suçu üstlenesim var.

0|1
    0|0
  • hükümet suçlu

0|0
    1|1
  • ikiside suçlu

0|0
    0|0
  • Cemaat ( Gülen ) suçlu

0|0
    0|0
  • C: İkisi de suçlu

0|0
    0|0
  • BEn Gülenin Müslüman olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • halk suçlu bu iktidarı başına getirip sonra ülkenin durumundan şikayetçi oluyor

0|0
    0|1
  • Amerika ve diğer batılı ülkeler!

0|1
    0|0
  • Kesinlikle siyonist cemaat suçlu .

0|1
    2|3
Yükleniyor...