Kısa vadeli yatırım nedir? Şu an neye yatırım yapılmalı?

kısa vadeli yatırım nedir.? Şu an neye yatırım yapılmalı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an ülkenin bulunduğu sosyal maddi manevi ve ailevi durum göz önünde bulundurulursa , kısa vadade yapılacak en güzel kazanç ; elimizdeki parayı sabit tutumak :)

Ben kendimden örnek veriyim şuan norveçte yaşıyorum 6-7 aydır felan kendimi türkiye iş yapıp kısa vadade kara ulaşacam desemde bu inancım 100 bin lira kayıp ile son buldu. Şu seçimler vs. dalgalanmalar geçmeden hiçbirşeye girme derim. Tabi burada diyeceksinki var arkadaş içimdeki ali ağaoğlunu öldürdün belki çok büyük bir iş adamı olacaktım bu mesajı okucunca vazgeçtim, bu lafınada verilecek en güzle cevap yapacağın en iyi yatırım bildiğin ve anladığın yatırımdır. Saygı ve sevgilerimle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kısa vadeli yatırım 1 ile 6 ay arasında yatırımda tutulan para demektir. ülkenin şu anki durumuna bakarsak ta ya çok çeşitli bir portföy oluşturman gerek ya da paranı hiç kullanmayıp faize yatırmak en mantıklısı. çünkü piyasalar çok dalgalı. hisse senedi yatırımı yapmayı düşünüyosan da uzun vadeli özellikle 12-24 aylık yatırımlarla az kazanç az risk yaşarsın en azından. yinede borsaya çok yönelme derim en mantıklısı hoşgeldin faizleri olan yani yeni müşterilerine yüksek faiz uygulayan bankalardan birinin vadeli hesabına şu sular durulana kadar paranı yatırmak. seçim döneminin geçmesini bekle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yatırım kısa vadelı cok zor kazanvcı olmaz dolar degıl tl cınsınedene bankaya yatır derım gunluk dolar euro kurları ıle oynamak zaman ve takıp ıster ıs gucten takıp edemessın gun ıcınde . altının ıstıkrarı yok ... ama temelden gırebılecegın ev bull ucuzda olur btınce degerlenır 2 senelık bı yatırımla guzel bı kar edebılırsın

0|0
    0|0
  • parana göre diyebiliriz bunu.

0|0
    0|0
  • kısa vadeli yatırım kısa sürede kazanç sağlamak düşüncesiyle yatırım yapmaktır. genelde 1 senenin altı olan zaman düşünülür. bence kısa vadede yatırım yapmak biraz risklidir. uzun vadede altını tercih etmen doğru olacaktır.

0|0
    0|1
  • Doları tercih et :) 2,5 TL olacakmış Şu an 2,19 du sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...