Beni seven adami boş şeyler icin üzüyorum

şimdi bana ne deseniz haklisiniz ben yinede anlatmak istiyorum. Benim 4 yillik bir ilişkim var hatta nişanlandik 4 ay önce. Birbirimizi cok seviyoruz onu gercekten cok seviyorum, ama nişanlim sevgisini benden daha fazla gösteriyor. Beni şimartiyor sürekli. işyerinde mola saatini bile bana şiir yazmakla geciriyor, trip attigimda gönlümü almaya calişiyor, bana tavir koyamiyor. Bunun gibi şeyler... ve bunlar beni şimartiyor, yani "ne yaparsam yapim o yine peşimde olcak" düşüncesi oluşuyor kafamda. Böyle oluncada sacma sapan şeyler yüzünden kalbini kiriyorum trip atiyorum... Kendimden nefret ediyorum buyüzden. Beni seven adama bunu niye yapiyorum ben. Bana birisi dur desin aklimi başima getirsin bunun icin yaziyorum. ciddi ciddi üzmüyorum yanliş anlaşilmasin, yine sözünden cikmiyorum ona ihanet etmiyorum, ama şimardim işte...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• birisi bana dur desin demişsin. DUR ! yoksa hem onu hem kendini kaybedeceksin.

0|0
    0|0
    • :)))))))

• durdun mu :) ?

• durdum... busabah gönlünü aldim zaten hemen yumuşadi. Calişiyordu o sira patronu gelmiş galiba bana "sonra konuşuruz olurmu bye" dedi yarim saat sonra özür mesaji atti, birden kapatti diye... böyle birisi işte:) ama durmayi bilcem onu kaybedemem, sagol!:)

Erkekler Ne Diyor 6

• aşırı ilgi seni sıkıyo bence rahat yok murahat batıyo insana seni seveni bulmuşsun kaybetmeden kıymetini bil

1|0
    0|0
  • O zaman ayrılmalısın ki üzülmesin.

0|0
    0|0
  • Bir söz var;

Sevildiğini bil, şimarma !

0|0
    0|0
  • Bunu biliyorsun,bazı şeylerin farkındasın ya... Dert etme olurmu ?

0|0
    0|0
    • düzelirmiki bu durum kendiliginden?

• SEvginin açamayacağı kapı yoktur... Yeterki sevgimize sahip çıkalım...

• üzme üzmek zorundamısın :)

0|0
    0|0
  • başlıktan anladım bu yüzden onu bırakmalısın canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...