Şiir-Güzel söz-Resim- Şarkı vs...

Bir kız bir erkekten en çok ne bekler başlıktakilere benzermi? ya da farklı bir şeylermi yapmasını ister ve Neden?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• güven versin saygı sevgi göstersin gözü dışarda olmasın sadık kalsın dürüst olsun adam gibi adam olsun o adamın zaten söylediği en basit sevgi sözü bile kıza şiir gibi gelir ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğal dürüst ve içten ol, çekindirme, utandırma ve ilk adımı ondan bekleme. Yazdığın şeyler ikinci planda küçük güzel sürprizlerdir zaten :)

0|1
    0|0
  • Ben böyle entel dantel olaylar sevmiyorum. Bunlar beni etkileyen olaylar aleminde değil.Ben daha çok mafya edası olanlarla ilgileniyorum.. Kalem değil silah severim dflkgjdfg

0|1
    0|1
    • Allah bu dünyanın en kötü mafya babasını sana nasip etsin inşallah :D

• Olmaz Memati diyorum ben :D Ya eski sevgilime demiştim.Memati hayallerimdeki erkek diye çocuğa da o kadar ters bir adam ki.Neyse benden soğmuştu işte.Ne geliyosa başıma tehlike sevdamdan geliyo dflkjgdfg

• Ben oldam bende soğurdum yani :)

• sürprzlerden hoşanır ılgı alaka hosuna gderrr

0|1
    0|0
  • insana göre değişir ama şiir yazma yeteneğin varsa şiir yaz yoksa şarkı en iyisi

0|1
    0|0
  • içi boş klasik şeyler bunlar kendi aklından geçenleri söylemesi daha hoş olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şiirden etkilenmeyen bir kız görmedim ben :)

0|1
    0|0
    • Haklısınız ama başka farklı düşünceleri olan insanlar vardır elbet :)

• Ben etkilenmem :)) Aya baktım seni gördüm sana baktım ayı gördüm falan demiş gibime gelir dlfkjgdfg

• Sevdiğin ya da hoşlandığın biri şiir yazsa sana bak nasıl dünyan ters dönüyor :D

Yükleniyor...