Hey aşk... Unutamadığınız bir aşkınız var mı?

Biriyle çıktığınız halde hala unutamadıgınız, yıllar geçse de içinizden atamadığınız beyaz atlı prens ya da prenses var mı?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• üniversitede tanıştık. o zamanlar ikimizin de hayatında birileri vardı. bir gün aramızda çok yakınlaşma oldu. öpüşmüştük. sonra bu konu kapandı. ikimiz de bunun konusunu bile etmemiştik. o kız arkadaşından ayrıldı. ama yine bana bişey söylemedi. sadece hala bişeyler olduğunu biliyordum bana karşı. bir süre sonra ben de ayrıldım ama her ne olduysa o arada benden uzak durmaya çalışıyordu. ben de eskisi gibi hisleri olmadığını düşünmüştüm. bu konu da böylece bitti derken yıllar sonra karşılaştık. uzun uzun konuştuk. meğerse o benim için ayrılmış kız arkadaşından. ama benim hayatımı etkilememek için susmuş. eğer onu sevseymişim zaten ayrılırmışım diye beklemiş. ben de onun için ayrılmıştım ama benden uzak durmaya çalışınca ben de söyleyememiştim. o da ayrıldığımı bile öğrenememiş. ama maalesef karşılaştığımızda ikimiz de evliydik. ve bana "ben biliyorum. kader bizi bir gün biraraya getirecek. çünkü senle yaşanması gereken fakat yaşayamadığımız, eksik kalan şeyler var." demişti. bu sözünü hiç unutamadım. "bir gün belki de ikimiz de boşanmış oluruz. belki o zaman doğru zamandır" demişti. sonrasında tabi ki görüşmedik. ortak arkadaşlarımdan öğrendiğim boşanmış olduğu. ben evliyim hala. allah ayırmasın eşimi de çok seviyorum. ama aklıma o geldiğinde hala içim titreyerek hatırlarım.

0|0
    0|0
    • çok üzüldüm :(.film gibi olmuş.

• evet maalesef. ama hayırlısı böyleymiş demek...

• Benim uzun bir ilişkim var ne zorluklar ile biz sevdik birbirimize kavuştuk o şimdi kıbrısta okuyo bende burada o bitirsnde zaten bende bitirdim okulumu evlenmemizi bekliyorum ne hayallerim vardır benim bir düşünsene benim yerime bir koysana kendini hep nasılda bekliyorum sevdiğimi yıllardır bu yaşıma kadar işallah beni aldatmaz yanıltmaz sizinki gibi bir başkasıyla yakınlaşması olmaz eğer öyle olursa ben kahrolurum

Kızlar Ne Diyor 7

• unutamıyorum unutamıyorum eşimi ilk gördüğüm anı unutamıyorum bu bende ki nasıl bir aşktır adamla evlendim hala ilk gördüğüm an aklıma gelince içim titriyor

0|1
    0|0
  • evet var adı sinan ve ben ona onu sevdiığimi söleyemeden gitti çok kötü bi durum her an onu düşünmek daha yeni fotolarına baktım onu andım ona aşığımm eeeeeeeeyyyyyyyy sinannnnnnnnnn duyyyy beniiiii seniiiiiiiiii çokkkkkkkkkkk sevioyrummmmmmmmmm ve sana deliii gibi aşığımmmmmmmmmm

0|0
    0|0
    • Sinanı bulacam sana :)

• bn yerını bılıorumda zorr kım bılır sımdı yanında kımvar ama saolll:)

• sinan yapmaz öyle şeyler.uyuyordur.

• evet bence her insanın vardır...

0|0
    0|0
  • unutamadığım yokdur..hatırldığımda ben bunun neyini sevmişim dediğim çokdur..

0|0
    0|0
  • evet var Ali...coğrafya öğretmenliği son sınıf öğrencisiydi.. niğdeliler sitesinde oturuyordu...çok romantik sevimli bir çocuktu.. neden bilmiyorum ama o sıralarda onla bir ilişki içerisine girmekten korkmuştum... daha sonra kendi ağzından evleneceğini öğrendim

0|0
    0|0
  • var. karşılıklı birbirimizden hoşlanıyorduk ama karakteri, yaşam tarzı bana uygun değildi. bi kere öpüşseydik belki unutacaktım şimdi ama bazen düşünüyorum içimde kaldı :)

gizleniyim bari

0|0
    0|0
  • Biri beni unutamamışmıdır acaba bak aklıma bu geldı.

0|0
    0|0
    • İşkembecideki unutamamıştır:)

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatımı alt üst etti çok sevdim be çok.Onun için İstanbullara geldim gördüm ebemin ...neyse nesini birgün elimde rakı yedinci katta balkonun korkuluklarına oturdum hüngür hüngür ağlıyorum kurtköy de dedim ulen istanbul ... :) Yalnızdım ve bir daha mı asla böyle sevmem dedim hep aramak geçti içimden ve yazarken bile şu an ama bitti bitmesi de başlaması da bir oldu sanki.

Bir şarkım vardı onu düşünmeden bir kere bile dinleyemediğim

ESMERAYDAN

Boğazında düğümlenen hıçkırık olayııııım

Unutma beniiiii unutama beniii diye

aahhh ah yine gittim aşkımın yanına ahhh o şuan evli 2 çocugu var 27 yasında gayet gğzel bir anne ve eş oldu yakıştı sevdiceğime ama benim değil yüreğimin değil başkasının öff gece gece

0|0
    0|0
  • Herşey biter herkes unutulur ama ilk aşk bir istisnadır farklıdır

ilk aşk ilk yürüyüşünün ilk adımı gibidir.Sonraki adımların rutin ama ilk adım müthiş bir mucize

1|0
    0|0
  • Biri yok, ama şarkı var..

link

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Özellikle ilk aşklar unutulmaz. Mazide bir hoş anı olarak kalır. Fakat bir şeyler bittikten sonra hala ona geri dönebilecek seviyede bir şey olmadı bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...