Dostlarrr yardimmmmmmmmmmmm:-)

Gurbette sevgilim var daha dogrusu ben almanyadayim evlenicez yakinda ciddiyiz yani dun tanisma yil donumumuzdu unutmus okuz yaa cok bozuldum bugun face den bir resim gonderdim bunu paylasicam dedim iyice sinirlendi asil soru su durmadan resim istiyo ozledim seni diye bugunde gonderdikten sonra aklimi pirtladi yine aklimi aldin baska yok muhepsini gonder falan diye israr etti bende gonderdim acaba amaci ne sizce niye durmadan resim istiyo bu ya:-)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• halla halla amacı ne olacak ya tanısma yıl donumunu salla mutlu olmaya bak adamada öküz diyo ya hay allahım :))

0|0
    0|0
    • Oyle ama unutmus guluyo bide manyak sinirlerim bozuldu resmen sen yakinda benide unutursun evliligi biraz dahami dusunsek acaba dedim

• Ya turkiyede tanistik zaten alti aydan sonra buraya geldim su anda alti aydirda uzagiz bir yildir taniyorum yani ailesinide onlarda gelinim diyo zaten cok seviyolar beni yaza gidicem dugun icin bakalim kismet

• bak bu çok güzel bu yuzden sacma seyler için kırma tartısma kıymet bil hayırlısı bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

• Fotoları nete veriyor olabilir dikkat et

0|0
    0|0
  • senden ayrılırsa site acıp seni rezil edebilir dikkat et...

0|0
    1|0
    • Yok yaa bize ayrilik yok insallah evlenicez yakinda seviyoruz birbirimizi ama uzagiz alti aydir iste o kotu malesef

• bence azmış açık resim istiyo ama söyleyemıyo:DDD

0|0
    0|0
    • Olabilirmi ki acaba zaten gonderdigim resimler biraz acik

• Yaa bizim cok seviyeli bir iliskimiz var hem yakinda evlenicez zaten sanmam boyle bir dusuncesi olmaz ya da varmi nasil ogrensemki ben

• bilemiyorumkii herşey olabilirr

• Ama Olsun, Ben ödedim bedelimi, Sira sende. Bir Eylül dü seni bana getirdi, Bir eylül seni benden aldi götürdü... Elveda...

0|0
    0|0
    • Bisey anlayamadim ben ama niye resim istiyo benden durmadan ya degisik emelleri icin kullanmiyodur dimi

• Hadi canim sende resimden ne olacak ki

• neler olacağını yakında görürsün o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• o sana atmıyorsa problem vardır biz sevgilimle devamlı fotolaşıyoruz bizde uzağız ne var bunda

0|0
    0|0
    • Evet o gondermiyo ben istemiyorum ki zaten istesemde uc gunde anca gonderiyo peki problem derken

• o göndermiyor sa senin fotolarınla seni çok rahat tehdit edebilir evlenicem diyede güveniyorsan yanılırsın çocukca şeyler evlenicem falan safca yani

Yükleniyor...