Senetlerim varken çıkabilirmiyim?

yurtta kalıyorum ve kaldığım yurttan hiç memnun değilim yaz döneminde yurttan çıkmak istiyorum fakat imzalı senetlerim var yapabileceğim bir şey var mı?

Güncellemeler:
o senetlerin noter onaylı olmadığı için geçersiz diye duydum gerçeklik payı var mı peki

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşmak. Sen imzaladıysan eğer seneti ve bir gelirin yoksa sonucunda bir şey yapamazlar.

0|0
    0|0
    • hayır ben imzalamadım ama o senetlerin noter onaylı olmadığı için geçersiz diye duydum gerçeklik payı var mı peki

• Yok. Tatlı dille konuş, tek mantıklı yolu bu.

Erkekler Ne Diyor 6

• Senette imzan var ise noter onaylı olmasa da geçerlidir. Ama bono mu imzaladın yoksa adi senet mi o önemli? Bi de pötürgeli misin?

0|0
    0|0
    • senet denen şeyin üzeri kurşun kalemle doldurulmuş ve işletmenin ismi dahi yazılı değil

• kurşun kalem olması önemli değil önemli olan senin imzan var mı yok mu?

• yurttan memnun olmayacağınızı yurt yönetimi tahmin ettiği için önceden senet imzalatır. İşini sağlama alır. Toplu bir eylemle yurdu iyi hale getirin ya da bireysel olarak bulunduğunuz yerdeki tüketici hakem heyetine paranızı almanın yolunu sözleşmenizi de götürerek danışın derim.

0|0
    0|0
  • var yurdun açıklarını yakala bir yere yaz video çek belgele.daha sonra kaydolurken vadettiğiniz şeyleri yapmadınız dersin ve alırsın senetleri.mesela kalorifer yanmaz,sıcak su yoktur,yemek çıkmaz,tuvalet pistir temizlenmiyordur,güvenlik işini yapmıyordur.yakala açıklarını

0|0
    0|0
  • Evet fesh eder çıkarsın. Mahkemeye gitmişti yurt sahibi benzer durumda. Neticede birşey olmamıştı hatırladığım kadarıyla.

0|0
    0|0
  • kültür kategorisi için güzel bir soru olmuş :) senetleri ödediğin sürece istediğin yerde kalabilirsin :)

istersen gel bende kal güvenlikli site 24 saat sıcaksu kalorifer amerikan mutfak :)

0|0
    0|0
  • senette tarih ve imza varsa işleme koyalarlar, o parayı da ödersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaşınız kaç ? bu arada bu bir kombine sözleşme yazılı şekilyeterli resmi şekilgerekmez

0|0
    0|0
    • 19 benim böyle bir hakkım yok mu yani

• erginsiniz.Tüketici hakları derneklerine git. Yurttan ayrılmak için vaad ettikleri ancak vermedikleri bir şeyi kanıtla dava aç ve sözleşmenin feshini, senetlerin iptalini isteyin ama yurt müdürü ile uzlaşma yoluna gtmeniz en doğrusu

• haklı fesih yoluna başvurabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...