Amino asit kullananlar öncesi ve sonrası resmi olanlar var mı ?

yada nette forumlarda böyle bir resim bulabilen var mı ? Kullanmaya başlayacağım sanırım

0|1
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiye etmiyorlar bende çok kullanmak istemiştim doğal değil sonuçta hoca bizdek ullanıyoruz felan diyor ama hoca hariç hiç kimse kllanma diyor..

0|0
    0|0
    • salonda satılan ürüne baktım 2011 son kullanma tarihi

• Dostum yumurda, tavuk yemek zor olmasa gerek biraz dikkat et edemiyorsanda yavaş olsun, hastalıksız olsun yani ben kullanma derim banada herkes öyle dedi uzak dur dediler ama hocalar bizde kullanyıoruz vs vs büssürü şey dediler.. ama 10 kişinin 10 u kullanma diyor srodum özellikle yani daha çok şişiriyor diyorlar..

• 1-2 ay deneyim diyorum.bakalım ne olacak

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• bence kullanma bende kullanadım 4ay boyunca protein tozunu 7aydır kullanıyorum amino asit i 4ay öncebıraktım en son kendimi kötü hissettim 11tane içtim hap amino groft v12 bbenmkisi Kullanma derim hap lar zararlı

0|0
    0|0
    • çok içmişssin sen kilo aldın mı bari

• şimdi sonuç olarak bu aminoasit bana fayda sağlayacak mı ? Ne kadar kullanmam lazım :)

• Sana Çok katkısı bulunucak emin ol Protein tozuyla beraber kullanırsan iyi olur Protein tozunu antremandan 30dk önce içersen iyi olur protein içtin diyelim 30dk önce spora git 30dk geçmişl olsun direk amino asit çak ardından 2tane 2ay böyle git 2tane al ama ağzında şeker gibi em öyle yut su haline getir ondan sonra spora başla spor bitiminde direk protein tozunu iç ardından amino asit 2tane gene yut Spordada yaparken kas larını susuz bırakma kasların kurur gelişmez %10 oranında 1.5LT su iç

Yükleniyor...