Küfür bu kadar ayıp mı yahu ? Sizin küfüre karşı yargınız nedir ?

Bayanlara değilde erkeklere sorum, bayanlar için tabi ki sıkıntı olabilir.

Açıkcası babamdan baya bir tepki aldım bu yüzden.

Ben severim genelde küfürlü şarkıları, ve aşırı küfürlü bir şarkı vardı rap diss atma şarkısı. ^^ Arabaya cd olarak koymuştum ,babamda tut sen onu dinle.

Eve geldi bir ton laf yapıyor erkek, erkeğe bile söylenmeyecek laflar var içinde böyle şeyler mi dinliyosun sen vs vs. Şarkıda harbiden küfürlüydü ama, büyültülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Sizin yaklaşımınız nedir ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• şimdi iki kelimenden biri "mk" olmadığı sürece iyidir.. ben de sinirlendiğimde ve cümlenin sonuna noktalama olsun diye kullanırım..doğaldır ve abartılmamalıdır çünkü küfür sakinleştiricidir..küfür de mi etmeyeh diyorum ama sitedeki çok kibar manidar arkadaşlarımızn terbiyesi bozuluyor onun için çok kullanmamaya çalışıyorum gdsfgdsfg bu arada sen de tamam hadi o şarkıları dinledin, ama arabana niye koyuyon..bak dineleme demiyom hobi olarak yine dinle..afsdgdfg

0|0
    0|0
    • Ya bende o kadar küfür etmemde , dinlemeyi seviyorum.

Arabada giderken felan hop gaza geliyorum. Hoş yani.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hak edene küfür edeceksin.

Ama durduk yere saçma sapan küfür yağdıranlar itici

0|0
    0|0
  • Ben de severım , kufur dısslerın tuzu bıberı :D Vallla kufur eden erkek bana ıtıcı gelmez rahat olsun ama bazısı da uc kelımeden ıkısınde kufur edıyor bu dogal gelmıyor bana , onları sevmem .

0|0
    0|0
    • YA bende küfür fazla etmemde şarkıları seviyorum işte. :)

• Ederim kufur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ederim bazen.

0|0
    0|0
  • Gittikçe daha çok terbiyesizleşiyorsan, hayatın ne mal olduğunu anlamaya başlıyorsundur”

- Bob Marley

0|0
    0|0
  • küfür insanın kalitesini düşüren,insanların o kişiye bakış açısını olumsuz etkileyen,o kişi hakında seviyesiz ve cahil izlenimi bırakan ... unsurdur

0|0
    0|0
  • itici...sinirliyken olabilirde,küfürlü şaka her cümlede bir küfür hiç güzel değil ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...