İnsanı yerinden hoplatacak, uyku sorununa neden olacak korku filmi tasiyesi verir misiniz?

İnsanı yerinden hoplatacak,uyku sorununa neden olacak korku filmi tasiyesi verir misiniz?

Güncellemeler:
Tavsiye yerine tasiye yazmışım yanlışlıkla.5 cevap veren arkadaş da bu konuya değinmedi. Tahminimce farketmişsinizdir.Hoşgörünüz için teşekkür ederim :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibisinede az raslanir insan korkup uykusunu kaciracagi filme bakarmi :D

0|0
    0|0
    • Çok hoşuma gidiyor gerçekten mazoşistlik var sanırım biraz :)

• Haklisin gerce o dusuncelerden kurtulduktan sonra yanlizda yatarimda yinede en iyisi annemle yatmak :D

Kızlar Ne Diyor 2

• shutter. 2004 yapımı olması lazım. ama taiwan yapımı olan ;)

0|0
    0|0
    • türkçeye hangi adla çevrildi.ona göre ararım arasam

• bilmiyorum ama bence altyazıyla izle. enfesti..

• yok altyazı ile izlerim o sorun değilde bazen altyazı da olsa türkçe ismini söyleyince anlıyorlar neyse netten bakarım teşekkürler

• elm sokağında kabus. 123 fredi seni yakalıcak. :D ya da aynalarr olabilir

0|0
    0|0
    • Aynaları izledim korkmadım.kolay kolay da korkmam bi de öyle bi zorluğu var beni korkutmanın :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Exorcist filmini izlemediysen tavsiye ederim ben bile izlemedim hala .Çünkü izlemeden önce görmen ve dinlemen gereken şeyler var...

0|0
    0|0
    • Türkçeye şeytan olarak çevrilmişti zannedersem hani küçük bi kızın içine şeytan kaçıyordu.Bir rahip ve yardımcısı çıkarmaya çalışıyordu.O mu oysa izledim yıllar oldu gerçi.fena değildi ama güzeldi

• Keşke izlemeseydin de daha etkili şekilde izlemeni sağlayacaktım...

• Tekrar izleyebilirim aslında ortaokula giderken izlemiştim çok oldu :)

• the shining

0|0
    0|0
  • korku değilde gerilim olarak son durak serisi iyidir

0|0
    0|0
  • siyahlı kadın

0|0
    0|0
Yükleniyor...