Amerikada yaşamak istiyorum; nasıl Amerikan vatandaşı olunur?

amerikada yaşamak istiyorum bir yolu var mı? nasıl vatandaş olunur falan ve oraya gidenler bilgi verebilir mi ülke hakkında? teşekkürler.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yasal olanı green kart ya da amerikalı bir insan evladıyla evlenirsen olabilir. yasal olmayan bir sürü yol var bunların başında da muz gemisinde binip muz kılığında amerikaya kaçak girmek.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne mezunuyuz ? eğer ki üniversite mezunuysan ya da güzel bir şirkete belli paralar yatırarak(yasa dışı) orada çalısıyormuş gibi gösteren ve amerikaya götürüyorlar.Tabi orada oturum izni şartları nedir araştırmak lazım.Birde Green card olayını araştır bununla ilgili şirketler var ama onlarda çoğu sahtekar oluyor dikkat etmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • olamazsın çok zor

0|0
    0|0
  • dur obamayı bir arayayım ahahahahah alemsiniz ya bu siteye bayılıyorum

0|1
    0|0
  • A. Vatandasi biriyle evlenen bile yetmez çocuk yapman lazim anca

0|0
    0|0
    • hadi ya planım gitti :D

• :D ama bir şekilde git oraya yasal olarak ,sonra orda bulursun bir çözüm türk cok

• Orda yaşamak herkese kolay geliyor ki öyle değil. En önemli olanı dil biliyormusun ?

0|0
    0|0
    • evet ama ana dilim gibi değil. erasmus olmuyor ki gidelim orası geçerli değil ya. staj olur inşallah

• Hayırlısı olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• 11 Eylül'den sonra vatandaşlık almak biraz zor. Ayrıca suç oranları baya yüksek bir ülke. Gitme isteme nedenleri gözden geçirerek düşünmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • amerika vatandasiyla evlenmek en temizi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...