Resim hakkında ki düşünceleriniz ?

Resim hakkında ki düşünceleriniz ?

bence tam ayarında..

link

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu düşünceye katılmıyorum.

Yüce Allah insanları her şeyden üstün kılmıştır. Onlara akıl vermiştir. Dünya da var olan her şeyi bizler için yaratmıştır. Bu kadar degerli görülen kulları, aklı olmayan hayvanlarla bir kıyaslamak kadar mantıksız bir düşünce olamaz.

Kıyaslamak yerine insan olmayı, iyilik yapmayı, kötü düşüncelerimizden vazgeçmeyi, kalp kırmamayı öğrensek daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • bencede çok anlamlı. Zaten insanları tanıdıkça hayvanları daha çok sever oldum

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir laf. köpek bir insandan daha fazla sadık olabilir ama dost olamaz. köpek altı üstü işte. karşına alıp dert yanamazsın. çay ısmarlayamazsın. cıgara yakamazsın..

0|0
    0|0
  • bence bir insana hakaret olarak hayvan denmesi bile yanlış çünkü hayvanlar insanlar gibi nankör, kin dolu, acımasız, kötü değillerdir. Sevgi verdiğinde karşılığını alırsın. ve karikatürede katılıyorum

0|0
    0|0
  • Dogru bir soz ne denir ki ustune

0|0
    0|0
  • resim dünyaya tad veriri

0|0
    0|0
  • Doğru diyorum -.-

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • Çok doğru söz valla

0|0
    0|0
  • Katılıyorum, katılıyorum.

Ve katılıyorum.

0|0
    0|0
  • çok güzel, bir o kadar da manidar.

0|0
    0|0
  • güzel ve anlamlı olmuş

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir söz. Tecrübe...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynen öyle benim profilimdede bu tarzda bir resim var hatta paylaşayım, link

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

.

0|0
    0|0
  • Hayvanlarda saf sevgi vardır.Herkesin bunu tatması gerekir.Bağımlılık yapar.Sen 1 kere seversin o ömür boyu sever.

1|0
    0|0
  • Sivas kangalı olma ihtimali çok yüksek ki adamda bizim oralı belli işte bizim memleketin insanı ya :)

Benimki de büyüyor yavaş yavaş.

Konuya gelecek olursak, insan en mükemmel varlık olmasının yan etkileri bazen onlardan gerçekten soğumamıza neden oluyor. Ama fazla da hayvanlara sarmamak lazım sonra insan ilişkilerini unutuyoruz.

0|0
    0|0
  • Anlamlı .

0|0
    0|0
  • Hemen feyste paylaşmalıyım.

0|0
    1|0
  • çok çok doğru

0|0
    0|0
  • Çok doğru

0|0
    0|0
  • köpekler zaten insanın en iyi dostudur diye bir laf var çok doğru

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru. İnsan nankördür

0|0
    0|0
  • Her gelene dost dersen resim haklı cıkar gerçek dostları bulursan resimden eser kalmaz.

0|0
    1|0
  • Anlamlı bir resim ve yazı olmuş =)

0|0
    0|0
  • İyimis yaş ,dur gidip benimkine. Bi tur attiriim

0|0
    0|0
  • Evet begendim dogrular konusuyor.. Kangalda iyimis ha masallah..

0|0
    0|0
Yükleniyor...