Herkes bildiği ilginç bilgileri paylaşsın.Her konuda olabilir =)

Mesela yeni öğrendim insan horlarken rüya görmüyormuş.:D

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• bana şu ara en ilginç gelen olay, akp hala iktidar, yüzsüzlük seviyesini de aştılar, halk hala uyuyor garip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• -hamam böcekleri radyasyona en dayanıklı bilinen canlı türü insanı ölüren radyasyon değerlerinin 1000 katına kadar hayatta kalabilenleri mevcut

-bir ağustos böceği türü 18 yaşına geldiğinde kozasından çıkıp cır cır ötüp eşini bulup çiftleştikten sonra ölür yani tam reşit oldum derken gitti böcükcağız:D

-dünyada çoklu intiharı deneyen biri (adını bilmiyorum) ilaç içip uçurum kenarındaki bir ağacın dalında kendini asmaya çalışırken aynı zamanda silahla başına sıkmaya çalışmış ama kaza eseri kurşun başı yerine ipe denk gelip ipi koparmış ve adam uçurumdan denize düşmüş düşmeninde şokuyla içtiği ilacı kusmuş fakat deniz suyu çok soğuk olduğu için hipotermiden ölmüş(hikaye ne derece doğru emin değilim çok sıkılmış gibi de duruyor hani:D)

-çaydanlıktaki kireci çıkarmak için içinde sirkeli suyu 2 saat beklettikten sonra bunu kaynatır ve nemli bir bezle silerseniz tertemiz olduğunu göreceksiniz

-evet şu anda kendimi şu acayip takvim yaprakları hissettim çok acaip bişey onu geçtim ne oluyo lan:DDD

0|0
    0|0
  • Tüh yaaa.. ben herşei bilip de bilmemezlikten gelenlerdenim ki... yazamam şimdi buraya bildiklerimi... sonra Dünya dönmekten vaz geçer... Hükümet düşer.. Amerikalılar dünyayı kurtarmaktan vaz geçer.. Araplar zeka sahibi olduklarını fark ederler neme lazım...

Günaydınlaaarrrrr bu arada..

şAKA BİR YANA..Aklıma geldikçe yazarım.. ama zamanla.. :-)

0|0
    0|0
  • welcome hoşgeldin demek iken,you are welcome un rica ederim anlamını taşıması bana çok ilginç gelmekte

0|0
    0|0
  • -Yetişkin bir ayı bir at kadar hızlı koşabilir. Ama benim beyaz küheylanımdan hızlı koşamaz.

-Binek atlarının tamamı ılık kanlıdır. Dünyada 150’nin üzerinde Temel At cinsi mevcuttur.

-Bir köpek , bir insanın en iyi arkadaşı olabilir; ama tarih atlar tarafından yazılmıştır

-Atlar ayakta uyurlar.+

0|1
    0|0
  • Istakozlar ölümsüzdür. Ecelleri gelmez, sadece dış etkenler onları öldürebilir. Son zamanlardaki favori ilginç bilgim bu :)

0|0
    0|0
  • valla geçen bir filmde duydum gerçekmi değilmi bilmem ama şaşırdım doğrusu kuzay yarımkürede su saat yönünde girdap yaparmış güney yarımkürede tam tersine enteresan geldi bana

0|0
    0|0
    • STV'de ayna ekibi ekvatora gidip bunu bizzat deneyip göstermişti.. Sene 2007 falan olması lazım.

• gayet mantıklı dünyann dönüş yönünü düşün...

• tamam ama kuzey yarım kürde farklı güneyde farklı

• Mesela sen zavallı birisini otelde bırakıp kaçmıştın... oldu mu :)

0|0
    0|0
    • hahahahha takiptesin.sonra aldım gönlünü.şimdi arkadaş kaldık:D

• takipten ziyade hafızam çok kuvvetli diyelim ..ama erkekleri parmağında oynatmayı sevdiğinden hiç şüphem yok...

• Din kültürü sorularında allahın varlığını nerdeyse bilinç altına kazıyan sorular soruluyor geçen baktım nerdeyse ben bile inancaktım.

0|0
    0|0
  • horlamayan insanlar o zaman rüya görmüyor (:

bence asıl horlayanlar rüya görmüyor

ilginc bir bilgi paylaşmak isterim ama ilginç olmayan bişey yok

0|0
    0|0
  • yumurtanın sivri yeri ile yuvarlak kısmndan bastırmaya calıstgında yumurtayı kıramazsın :)

umarım ufkun iki katına cıkmıstır :))

0|0
    0|0
  • yeni doğmuş bir çocuğun yılanı boğabilidğini öğrendim. ne kadar gerçek bilinmez.

0|0
    0|0
  • azimli sican(fare) duvari deler mis ya la o lafin dogrusu

0|0
    0|0
  • Birtane daha :-) Türkiyede Erzurumlu Ya Dadaş Elazığlıya Gakkoş Antepliye Rafık Kahramanmaraşlıya Ede Diyarbakırlaya Bremin Siirtliye Hawal Kardeş Arkadaş Anlamına Geliyor cok ilginc. :-)

0|0
    0|0
  • pandaların nesli tükeniyormus @:

0|0
    0|0
  • Hiç Cinsellik kategorisnde soru acmamissin mesela, bu baya ilginç :D asda

0|0
    0|0
  • tavşan dişleri ölene kadar uzar.

0|0
    0|0
  • insan sağa bakarken sola bakamıyormuş. Çok ilginç

0|0
    0|0
  • Ugur bocekleri tehdit altinda olduklarinda olu takliti yaparmis :-)

0|0
    0|0
  • işaret parmagi çek bişi göstercem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bebekler anne karnında ışığı ve gorselı farkedebılır.bunu sızde basıt bır sekılde test edebılırsınız aydınlık bır ortamda ellerınızle yuzunuzu kapattığınızda, olan hareketlerı silüetlerı gormenız farketmenız bebeklerınde dıs dünyayı nasıl gorduklerının anlatısıdır.

0|0
    0|0
  • Hamam böcekleri kafasız 8 saat yaşayabiliyorlarmış.

Bazı insanlar bi' ömür boyu.

Ilginç değil mi hüloğ ?

1|1
    0|0
  • salyangozlar çift cinsiyetli

0|0
    0|0
Yükleniyor...