En iyi diş hekimliği fakültesi hangisi?

En iyi diş hekimliği eğitimi veren üniversite hangisi acaba günlerdir arastiriyorum surekli farkli seyler ciyor biri diyor İstanbul birisi diyor yeditepe benim aklimda ege ve hacettepe var ama sizce hangisi daha iyidir egitim konusunda ve birde onemli olan üniversite degil yaptigin is prensibi bu meslek icinde gecerlimi ? Son bir soru daha diş hekimligi abartildigi kadar pahali bir bolummu ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak canim oncelikle hekimligi sectigin icin tebrik ederim dunyada iki kutsal meslekten biri.

Okul olaeak ise bunu sadece su okul iyi diye orada okumak yerine ben hangi sehirde mutlu olurum diye karar ver cunki universite yillarin senin en tatli yillarin olacak ve 4 yildam fala bir sehirde kalacaksin. Ben mesela new york a gittin okumak icin yeniden kurkcu dukkanina geri dondum Istanbula. Cunku burasi benim sehrim

0|0
    0|0
    • o yüzden bende ege ve hacettepe arasında gidip geliyorum zaten ama bu özel diş hastanelerinde felan çalışan hekimler başhekimler felan hep İstanbul üniversitesinden mezunlar acaba o yılların en iyi okulu o muyduda hepsi ondan mezun çünkü şuan için o okula baktığımda kimse memnun değil eğitiminden felan

• Hersey senin ellerinde yavrum hersey senin ellerinde :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeditepe Çoğu tıptan daha yüksek puanla alıyor ;)

0|0
    0|0
  • nickin p*rnografik, sorun faklı fuklu iç gıcıklayıcı noluyo la gece gece duvara mı dırmandıracaksınız bizi illumunati bu yakın cadıyı :))) dsdaagfasfsa

0|0
    0|0
  • Hacettepe..

0|0
    0|0
  • ankara ve istanbul...

0|0
    0|0
  • yeditepe tek geçerim

0|0
    0|0
  • hek fak diyince bende ingilizce küfür ettn saneden mk :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hacettepe iyi.

Benim ilk tercihimdi gelmemişti.

Egede okuyan arkadaşım var memnun oldugunu söylüyor.

Bende yazmıştım ama gelmemişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...