Kitap okumak kültür göstergesi mi?

Tuvalette kitap okumak sizce kültür göstergesi mi sizin bilgi birikimizini yükseltir mi?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne duvardaki diplomalar nede okuduğun kitaplar seni insan kılabilir.Ne insan tanıyorum yüksek okullar bitirmişler ne kitaplar tüketmişler ne kitaplar okumuşlar ama insan olmayı veya empati, sempati veya ruhlarında merhamet ve insanlıklarını kaybetmişler.Kitap okumak zevk meselesidir.Ruhun ve beynin gelişimi için gereklidir hayal dünyasının mimarıdır.Diğer şeyler kendini geliştirerekte elde edilebilir :)

0|0
    0|0
  • okuduğunu anlamak elemek göstergesidir

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • kültürlü olmaya heveslilik göstergesi. çok da iyi bir şey bana kalırsa...

0|0
    0|0
  • bence saçma ya :) ama kltür gösterisini yan gösteri demekte yanlıs olur millet nerden bilcek kitap okudugunu wcde. ama kendi çapında tatmin oluyorsa bilemem

0|0
    0|0
  • Okumak değil de okuduğunu anlamak ve insanlara doğru aktarmak kültür göstergesidir.

0|0
    0|0
  • tuvalette mi?bence kültür değil bağımlılık göstergesi

0|0
    0|0
    • ben bagımlıyım okumaya ama zamanım yok tuvalete kullanayım dedim olmadııı...

Erkekler Ne Diyor 13

• kitap okumak mükemmel bir iştir ancak gidip de tuvalette bu işi yapmak işi resmen batırır asla ve asla kültür göstergesi başlığı altında bile toplanamaz.

0|0
    0|0
  • Hayır değildir...zira önemli olan Okumakta olduğun yazının vermek istediği mesajı anlayabilmek ve hayatına yansıtabilmendir.Özellikle ülkemizde kitap okunmasından ise iyi gözlem ve Empati yapılabiliniyor olmasını tercih ederdir. Sanırım Avrupada Türkler kadar biribirilerine saygısı olmayan başka bir millet yoktur. bkz. Türkiyede Trafik kurallarına uyumluluk... :-)

0|0
    0|0
  • tam olarak değil yani sadece bu değil . sadece kitap okumak yetmez internet çağındayız. çok sayıda belgesele tartışma programına erişmek mümkün .

0|0
    0|0
  • Kültürlü kişinin en büyük ve öncelikli özelliği açık fikirli olmasıdır.Kişi dünyadaki tüm kitapları okusun,her yeri gezsin veya araştırsın ...v.s. eğer açık fikirli değilse kendi kültüründen dışarı çıkamaz ve kültür seviyesini geliştiremez.İsterse amuta kalkıp takla ata ata kitap okusun bu kültürlü olduğu anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • okudugunu anlamak lazım ama sırf sekil olsun diede okunmaz tabi okuyanlarda az bişiler vardır

0|0
    0|0
    • bence insan birazda konsantre olmak için bunu tercih edebilir. ama ben başaramıyorum...

• ıkınırken nöronlarda yer yer patlama yaşanması diyorsun.. Bir anda ispanyolca yı söküp tuvaletten çıkılabilir..

0|0
    0|0
  • Tuvalette Uykusuz'dan başkası okunmaz esefle kınamak gerek ;)

Bir şeyler okumak her zaman kültür göstergesidir. (kitap tek elinden kurtaralım şu kültürü :))

0|0
    0|0
  • bu soruna karsılık şu cümleyi yazıyorum...

"Eşek Alim Olmaz Su Taşımakla Tekkeye, İnsan Adam Olmaz Gitmek İle Mekkeye .."

0|0
    0|0
  • Kitap ile kısıtlamak olmaz. Okumak kültür göstergesidir diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Tuvalette okumasan da yükseltir.

0|0
    0|0
  • Kendini ifade edebilmek adına velinimettir.

0|0
    0|0
  • tuvalette kitap okuyan sıyırmıştır.

0|0
    0|0
    • sanmam yanılıyorsun

• BİR YANDAN GAZ VERECEN BİR YANDAN S.ÇACAN BİR YANDAN KİTAP OKUYACAKSIN. OLDU MU?

ben sahilde şezlong üzerinde dahi kitap okuyanlara kıl oluyorum

• elbette kültür göstergesi değildir ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...