'Fetih'i beğenen var mı?

fetih i izlemeye fırsatım olmadı kimi çok güzeel diyor kimide hiç beğenmediği söylüyor sizce

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• bende izleyemedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• genelleme yapacak olursak beğendim güzel izlenmeye değer.. ama benim gözümde filmde birkaç eksiklik var yada yanlış...

0|0
    0|0
  • Bekleneni karsılıcak bi film degil hersey bilgisayar ortamnda olup bitmiş... sadece milli duygularmız oldugu icin gidiyo kimileri bu filme ama istenen tat yok..

0|0
    0|0
  • bazı kısımları aşırı saçma olmasına rağmen türk sineması için büyük gelişmelerde var dedirten bir film olmuş

0|0
    0|0
  • Şimdi bir Amerikan filmi beklentisi ile gidersen evet hoşuna gitmeyebilir.Çünkü onların maliyetleri 300 milyon dolarken bu film çok daha az maliyete mal oldu.

0|0
    0|0
    • fazla harcandığını duymuştum sanki 4 yılda çekildi dediler

• amerikan filmine gerek yok türkler de güzel film yapabilir

• Ancak savaş filmleri onların ki kadar gerçekçi olması çok zor.Sadece konu bakımından iyi birşey yapılabilir günümüz Türkiye'sinde.

• İzlemedim :((8

0|0
    0|0
  • Bence bukadar güzel yapılan ilk türk filmiydi. fevkalade.

0|0
    0|0
  • Fena değildi.Efektler hoş olsada,bir mehter marşının olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Çok güzel muhteşem bir film.Gidin görün sonra konuşup yazın. Saçmalıklar var ama güzel.

0|0
    0|0
    • Lağımcıların kendilerini patlatmaları kuleyi çökertmeleri gerçek. Bu gün Tokapı dan yolun giridği yer orası..

• ben hiç beğenmedim gerçekten ciddi hayal kırıklığı yaşadım. baya bildiğin kötü film olmuş...

0|0
    0|0
  • izlemedikki :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel ben tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • bende izlemedim daha.

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim abartılı bir film olmuş

0|0
    0|0
  • beğendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gitmedim ama sinema sanat bölümü öğrencisi bir arkadasım var bu konulara pek meraklı o gitmil ve son derece vasat bulmuş. Savaş sahneleri fiyaskoymus ve Fatih Sultan Mehmetten neredeyse hiç bahsedilmiyormus onu buyuten adam (adını hatırlayamadım) o sahısın genelde hayatı , aşk hayatı vs vs ön plandaymıs. Ne derece doğru bilemicem.

0|0
    0|0
  • ben daha güzel ve heyecanlı düşünmüştüm ama milli duygularımın canlandıgı sahneler 1 veya 2 dir, daha yogun duygularla yazılmalıydı ve daha çok vatani duygularımızı ön plana çıkarmalıydı ,biraz hayal kırıklıgı oldu bende.

0|0
    0|0
  • şanlı (!) türk tarihi, fatih ve fetih hikayelerinden bıktım artık. 500 sene öncesindeki başarıyla hala övünüyor olmak çok gereksiz ve yerinde saymak bana kalırsa..

izlemeyeceğim o filmi. birileri hevesle anlatırsa da bozacağım onu.

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • hala izlemedim.

0|0
    0|0
  • beğendım ben montajları harıç

0|0
    0|0
  • İzleyemedim bir türlü.