Üniversite sinavina hazirlananlar ve daha önce universite sinavina hazirlanmiş tecrubeli abilerim ablalarim...

Nasil hazirlandiniz sinava?bir plan yapmalimiyim?gercekten bu kadar onemlimi bu sinav?hangi kaynaklari tavsiye ediyorsunuz?günun hangi saatleri daha cok calistiniz?lutfen beni bilgilendrin...tesekkurler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• şurda biraz açıklamıştım geçen gün link

ilave olarak; meslek için hedefler belirlemende ve çalışkan başarılı öğrencilerle takılmanda çok fayda var. bu yıl mı gireceksin sınava

1|0
    0|0
    • Gelecek yil girecegim

• iyi o zaman geç değil senin için. büyük hedefler koyup başlayabilirsin. sonra sıkıntısına da katlanman gerek tabi. rahat zamanı değil :)

• 15 tatilden itibaren calismaya basliyacagimAllah in izniyle hedefim yuksek yerler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• mesela bu salak sitede sen takılmamalısın.

1|0
    0|0
    • Dogru diyosun da herzaman girmiyorum cok az

• günün bir saati diye bir kural yok hedefine göre kendine bir sınır koy ona göre çalış hedefi mutlaka belirle ki çalışma sebebin olsun bolca kitap oku faydası olur birde günde çözebildiğin kadar test çöz ve ne aklını yoracak kadar fazla nede az ortasını bul fem yayınları oldukça iyi ygs seviyesinde diğer testler körfez gibi basite kaçıyor

1|0
    0|0
  • valla bu sınav sitte mi beni aştı benim girdiğim sırada günde 1 2 saatlik bir çalışmayla başarılı olabiliyordun ama şimdiki sisteme bakıyorumda morolini bozmayayım piyango çıkması gibi bir ihtimal almış

1|0
    0|0
  • Guvender her dersten konu anlatımlı ve soru bankası al,konuyu iyice öğren konu testlerini çöz soru bankasından da testleri çöz,yani hem konu anlatımlı al hem de soru bankası,konuya üniteye çalış tüm testleri çöz

1|0
    0|0
  • sosyal ortamlardan kendini soyutlamalısın tv ve net sınırlı olmalı düzenli ders çalışma saaatleri...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternet telefon kız arkadaştan biraz uzak olmalısın.

Konu anlamıtı bittikten sonra bol bol soru çözüp yanlış yaptıklarının üzerine gitmelisin.

Aile ve arkadaşlarla iyi geçinmeli stresinin olumsuz yanlarını arkadaşlarınla ve ailenle zaman geçirerek atmalı onlarla paylaşmalısın.

1|0
    0|0
  • Ben şu an tıp okuyorum. Benden tavsiye sadece dersleri dinle yeter.deneme istemesen de çözüceksin zaten.sınavı abartma.sınav herşey değil.rahat ol.haftanın en az bir gününü kendine ayır.kolay gelsin.

1|0
    0|0
    • Peki derste dinlemek konusunda cabuk dikkatim dagiliyor nasil odaklanabilrim ve not tutma vs.nasil olmali?

• Cok cok tesekkur ederim :)

Yükleniyor...