Nedeni sizce nedir???

Arkadaşlar bir çocuk bana okulda sürekli bakıyordu, o dahil tüm arkadaşları beni göz hapsinde tutuyordu resmen,bir kaç kez açılmaya kalkıştı fakat ben engelledim.Bir kaç kez gördüğümde yolumu değiştirdim,çocukça olabilir fakat elimde olmadan kaçtım falan.O arada ne olduysa oldu artık çocuk bana kesinlikle bakmıyor,arkadaşları arada hala bakıyor.Hiç slow şarkı paylaşmayan insan slow şarkılar paylaşıyor...Tekrardan dediğim gibi artık kesinlikle bakmıyor belki bir kaç kez gözucuyla.Sizce neden olabilir? Benden vazmıgeçti?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• -Cesareti kırılmış

-Çekingenliği artmış, ilgisinde karışmalar olmuş(bitirim mi içimde, devam etsin mi, arayışa girsem mi gibi)

Yani kafasını allak bullak etmişsin, bence o bakışlara bir adım atmalısın ama sen bu kadar kaçarken buna ne kadar cesaret gösterebilirsin bilmiyorum. Sana en iyi diyeceğim artık bakışlarını yöneltmeye başla ya da kafanı oraya asla çevirme.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır ama gururu kırılmış utanıyordur.

0|0
    0|0
  • Vazgecmemeli miydi ? Sacmalamissin hem engelliyorsun cocugu hemde hala pesinde kossn istiyorsun. Sen egonu tatmin et bosver konu acmayi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem iplemiyon hem soruyon panpa.

0|0
    0|0
    • onu ben de daha çözemedim panpa.

Yükleniyor...