Online kitaplar ebook ücretsiz nerden okuyabilirim?

Orhan pamuk, Elif Şafak, Ayşe Kulin, Osman Pamukoğlu ve diyer tanınmış yazarların kitaplarını online ebook olarak ücretsiz nerden okuyabilirim? D&R gibi, bookrix gibi bildiğiniz diyer online kitapçılar varmı?

0|1
48

En İyi Erkek Görüşü

• dropbox sitesinde çok var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• D&R sanat dunyasi gibi yerlerde okuyabilirsiniz fakat online okumaniz icin bir e-book sarttir. Bunlar da yazarin satis fiyatina ya da ucretsiz dagitmasina baglidir. Benim fikrimce e-booklarin hepsi ucretsiz olarak yasal bir sekilde okunamaz. D&R uzerinde e-book satisi yapiliyor, dilerseniz alabilir ve ".pdf" formatinda okuyabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • kitapların telif ücretleri olduğu için yasal sitelerde ücretsiz bulamazsın. korsan bulabilirsin veya satın alabilirsin

0|0
    0|0
  • 15 gb lık arşivim var paylaşmanın bir yolunu bulayım paylaşacağım istersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Android markette var

0|0
    0|0
  • neden ücretsiz o kişilerin emeklerine yazık değil mi ?

0|0
    0|0
    • neden yazık olsun ben kacak yazılım kullanıyorum neden amerikaya 150 200 tl kazandırıyım müslümanları daha iyi bombalasın diyemı

kullanın bence vermeyin para nasıl olsa nete veriyoruz yeter

• senin kacak kullandigin hersey kul hakkı degil mi ? madem dini olarak düsünüyorsun ? kul hakkının dinimizdeki yerini biliyor musun ?ayrıca türkçe okudugun kitap sadece amerikalılara gitmez o kitabı cevirene de gider o kitabı çevirenin hakkınıda yiyerek bir kez daha kul hakkını gaps ediyorsun . bir kitabı çevirmek kolay birşey degildir.

• www.sebilbook.com.tr den

lol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• idefix var brde facede e kitap paylaşım sayfaları var

0|0
    0|0
  • e book okumak güzel mi hiç bilmiyorum okumadım açıkçası

0|0
    0|0
  • Hepsi yavaş yavaş kapanıyor bir kataba başlarsın yarın site kaldırılmıştır. :(

0|0
    0|0
  • web canavarı diye bir site var çokta kolay indiriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...