CHP deyince aklınıza ne geliyor?

CHP deyince aklınıza ne geliyor?

Güncellemeler:
Benim aklıma bu geliyor:

link

ilk ve son güncelleme

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• :) Aptal insanlar sizi kemal kılıçdaroğlunun kardeşi bekçilik yapıyor ! erdoğanın oğlu daha ıngılızce gıbı basıt bır dılı bılmıyor 6 tane gemisi var ? veya kızı kızı ne bılıyor hangı dılı bılıyor ? onu dışarıdakı bırınden ayıran ozellık boşbaknın kızı olması ? sız eskide kalmışsınız 1970 lerde chpnın donemınde yag şeker çay vs vs vs bulunamıyordu doğru ama o yıllarla şuan yaşadıgımız yıllar aynımı ? + Bulent ecevitin sadece 1 tane dairesi var ? Ankara guniş sokakta değer 200 bin tl en fazla ... boşbakanın aa dur dur 4.5 mılyon dolar daha görünen para konyada açlıktan ve soguktan ölen çocuk ? nasıl bir sistemki bu sen ülkenı doyuramadın kahpe surıyelılerı doyurmaya kalktın sorarlar adama ? demem o ki siz bir şeyi eleştiriken dünyaya bakış açınız eşit dalga olsun chp sızın kafanızda örümcek beyınlıler için geçerlı bu ... Namazsız sabahsız dınsız ımansız :) valla eşit davrandıktan sonra modern hukuk nıtelıgınde davrandıgı zaman dıne ımana gerek yok allah bunu ıstıyor sızın allahınız boşbakan olmuş =) YIKILACAKSIN A.K.P AYAKKABI KUTUSU PARTİSİ - AKPPK PARTİSİ - !

2|4
    2|3
    • AKP'den nefret ederim. Aynen dediğin gibi AKPKK yolsuz ...lar

• çay şeker yoktu dedikleri dönem 2. dünya savaşı zamanları.şuan da bir yanımızda suriye savaşa girdi 1 milyon adamı ülkemize soktular emekliden her ay bu teröristler için 60 lira kesiyorlar millet pazarda günün sonunda çöpleri topluyor.dah bir sürü şey.bunlar vatan haini dostum.çok güzel özetlemişsin.

• Teşekkürler arkadaşlar desteklediğiniz için sizin ve bizim gibi aydın gençler ülkeyi ileriye taşıyacak en azından bunu yaparak ölmek daha manalı ve mantıklı ...

• 2|0
    0|3
  • atatürkün 6 oku gelirdi eskiden aklıma;

-cumhuriyetçilik

-milliyetçilik

-halkçılık

-devletçilik

-laiklik

-devrimcilik

ama şuan aklıma gelen şeyler; mal kılıçdaroğlu,boşa çırpınışları,kendini boşuna yırtması falan bu yüzden bir süre önce chp bitmiştir gözümde.

not:akp li değilim.

1|2
    0|3
  • Mızıkçı bebeler.

3|1
    1|4
  • başarısız siyaset

1|2
    1|2
  • Aklıma gelen tek şey DİN DÜŞMANLIĞI POLİTİKASI.

4|2
    0|3
    • hangi parti din düşmanı değil mesela..akp yi savunmuyorsun onu biliyorum çünkü onlarında dinle alakası yok ayakkabı kutularını israfın sınırlarını zorlayan yaşam tarzları,açıklanamayan mal varlıkları..hangi partinin dini bütün mesela

• Ben parti desteklemiyorum. Seçmen veya mensupları da değilim. Hiç birinin. Fakat Chp bu konuda çok çok uzman. Master degree.

• Dersim katliyami, demokrasiye geçis, halka toprak dagitimi politikasinin menderes tarafindan engellenmesi, kürt gerçeginin bir kenara atilmasi, diger halklarin ezilmesi, ayaklanmalarin kanli bastirilmasi, rumlarin, ermenilerin ve süryanilerin anadoludan sürgüne yollanmasi, 2.ci dünya savasindan zarar görmeden çikmamiz, 5 kurusu olmuyan devleti yeniden kurmak..

aklima bunlar geldi simdilik..ne yazikki layikligi savunan bu partimiz kendi içinde bayan üye sayisi 14%de. Kadinlara oy disinda ne verdiki acaba bu partimiz? Is Bankasiyla kapitalizmin köklerini bu ülkeye getirmisdirler. Para Partisidir ayriyetten. Muhalefetide irkçidir.

1|2
    3|1
  • gundi k-mal.

2|2
    1|2
  • Demokrasi.

2|1
    2|2
  • Mustafa Kemal ATATÜRK

3|3
    2|2
  • şu anda aklıma ilk gelen şey her ne kadra geçmişte atatürk dönemnden sonra ciddi yanlışlar yapmış olsalarda şu anki en güçlü muhalefet olarak akp nin karşısında olmalarından dolayı oy verecek parti olarak görünüyo

0|2
    0|1
  • chp candır

1|5
    0|1
  • siyasi parti.

0|1
    0|2
  • Görevi muhalefet olan başa geçirdikleri kişilerin muhalif olduklarını hiç bir zaman başa geçemiyeceklerini bildikleri bir yer..

0|0
    0|0
  • diğer partiler. hepsini aynı görüyorum.

1|1
    0|1
  • muharrem ince geliyor çünkü çok seviyorum o adamı

1|2
    0|1
  • atatürkün arkasına sığınıp yattan ülkesine fayda vermeyip borsa yı düşüren kaos ortamı yaratan ülke içinde bir olması gerekirken dışarıya karşı açık verdiren parti geliyor aklıma

1|2
    2|2
  • Bence tüm siyasi partiler aynı , kendi çıkarları için halkı perişan ediyorlar,

pislik iftira hepsi var işte :)

0|1
    0|1
  • gelecegımızın tek ışığı <3

1|2
    0|2
  • bertuğ cemilin yağmur şarkısındaki nakarat

-" Yalanlar Yalanlar Yalanlar"

0|2
    0|2
  • 0|1
    0|2
  • chp inançsız parti

0|0
    0|1
  • bu mudur yani...

0|0
    0|0
  • Her türlü pijlik aklıma geliyor

0|0
    0|1
  • Yeni geldin ortalığı karıştıracan ;)

0|1
    0|2
  • chp deyince siyaset , siyaset deyince ise bir sürü karaktersiz adam ya da kadın geliyor aklıma

0|0
    0|2
  • Tutarsız bir parti başı başka oynuyor kıçı başka bunlara doğuyu ver yönetemezler :)

0|1
    0|3
  • güncellemen harika ahhahahahaahhaha

0|0
    0|4
  • bonz gelio acaba kılıçdaroğlu bonz içiomu

0|2
    0|1
  • 0|1
    0|3
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Baykal "seçimi kaybedersem Rodos'a kadar yüzeceğim" demişti yıllar önce.

sonuç : yüzmedi .DD

1|2
    0|1
  • bir parti olduğu.

1|1
    2|1
  • Kılıçdaroğlu :D

0|1
    0|1
  • bizim büyük çaresizliğimiz... sol gösterip sağ vurmak...

0|0
    0|1
  • oy almak için idelojierinden vazgeçip çarşaf açılımı yapması geliyor...daha bunun gibi binlerce...

2|0
    3|2
  • 0|0
    0|3
  • merdivene ters binen garip bir amcaacık -_-

0|0
    0|1
  • bi milliyetçi sosyalist vardı sen misin o? soruna cevap, şu an başındaki kişiyi sevmesem de atatürkün partisi ve oyumu veriyorum.

2|1
    1|2
    • Aşk olsun ( tamam bye

• üzülme bebeğim dobralık iyidir, dikkat et, bye.

• Demokrasi.

2|3
    2|2
Yükleniyor...