En cok etkilendiginiz kitap ve konusu ?

Sizi en cok etkileyen kitap neydi ve konusu nasildi,

? Cevap icin simdiden tesekkuler :)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• melissa p.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en çok etkilendiğim kitap "suç ve ceza" , "tanrının unutulan çocukları" ve "uçurtma avcısı". suç ve cezayı 5-6 kere okudum. tekrar okuyacağım. uçurtma avcısını okurken erkek olmama rağmen göz yaşlarıma hakim olamamıştım :)

2|0
    0|0
    • Ucurtma avcisini bende okumustum Khaled Hosseinin in iyi kitabiydi

• jasper jones in kız arkadaşı esrarengiz bir şekilde ölüyor. daha 15 yaşında 1 çocuk. kasabadaki günah keçisi. kasabada ne bok olursa ondan biliyorlar. kızı da çok seviyordu. kız ölmüş bedenini de jasper buluyor. çok üzülüyor ama bu da onun üzerine kalmasın diye olayın peşine düşüyor, kimin öldürdüğünü araştırıyor

• Evet okuyabilirim guzel bir kitaba benziyor

• Şu çılgın türkler.! türk tarihi!

1|1
    0|0
  • rıfat ılgaz - pijamalılar koğuşu (çok kitap okumadığım için olabilir)

0|0
    0|0
  • Charles Bukowski kitapları. Fakir sokak şairi.

1|0
    0|0
  • ALAMUT KALESİ ben assasin's creed (TÜM SERİ) oynayıp kkitabı okuyunca tam adını koyamadığım 2 yıllık depresif süreç oluştu çok şükür kurtuldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ortaokul 2.sınıfta iken okumuştum şeker portakalı;küçük bir çocuğun bir adamla dostluğunu anlatıyordu ağlayarak bırakmıştım galiba en çok ondan etkilendim

2|0
    0|0
  • Canan tan-yüreğim seni çok sevdi

Konusu : bir insanın kendine göre var olan doğrularının ve inatlarının sadece kendi hayatını değilde başka insanların da hayatını nasıl etkilediğinin ve nasıl zehir edilebileceğinin anlatıldığı iç sızlatan bir kitap..

Okurken mutlaka kendinizden parçalar bulursunuz. Emin olmamakla bir his bu hikaye yaşanmış bir hikayedir diye içimi kemiriyor. Yoksa gerçektende bu kadar gerçekçi anlatılamazdı.

1|0
    0|0
  • Aysel..konusu ateist ve isyankar bir kızın ölüm döşeğinde Allah'a iman etmesi..okurken ağladm.defalarca okudm.her seferinde ağladım..

1|0
    0|0
  • grange-siyah kan

korku-gerilim-kan-dehşet -_-

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısı - konusu dostluk üzerine böyle bir dostluğu yaşayayabilmeyi arzu ettiğim güzel kurgulamış bir eser

0|0
    0|0
  • Şeker Portakalı ve Uçurtma Avcısı...

Ama en çok Şeker Portakalı'nda ağladım.

Bir sürü kitap okudum ama sadece bu iki kitap beni ağlattı. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...