Lewandowski Transferi

Bayern Münih, sezon sonunda Borussia Dortmund'la sözleşmesi bitecek Lewandowski ile bosman kuralını kullanarak imza attırdı.

Acaba BvB, Lewa'yı kadro dışı bırakıp; başkanı da "Bayern oyuncumuzu ayarttı" diye TV kanallarında dolaşır mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kez daha Türkiyedeki Kulüp Yöneticilerinin Profesyonellikten ne kadar uzak olduğunu görüyoruz.B.Dortmund ligdeki en büyük rakibi kadrosundaki en iyi oyuncusunu almasına rağmen sesini çıkarmıyor ama bizim Anadolu kulüpleri bir Tarık için ortalığı ayağa kalırıyor,gerçi yabancı sınırlaması olmasa Tarık´ın ismi bile anılmaz

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burak Yılmaz'ı satsınlar,Drogba'da gidecek zaten diyenler var 4 yıllıkta sözleşme istiyorlarmış adam için ama önceliği bize vermezler gibi:) Real Madrid'e de zamanında bir maçta 4 golde atmak kolay değil hayırlısı olsun diyelim ama ben onun yerinde olsam Bayern'e gider miydim gitmez miydim diye çok düşünürdüm gerçi sistem ülkemizdeki gibi işlemiyor onlar da ezeli rekabet çok hafif gibi

0|1
    0|0
  • bayernden beklenen oldu renktaş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lewandowski sezon başı seneye Bayern'e gidiyorum demişti zaten. Bence şu futbolcunun sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala diğer kulüplerle görüşebilir kuralı kaldırılsın hoş olmayan şeyler oluyor ya da görüşebilmesi için sözleşmesinin bitmesine 1 gün bile kalsa kulübünden izin alınsın.

0|1
    0|0
  • bayen münih yönetimin sezon bittiğinde 25-30 verip almak istiyodu lewayı dortmund yönetimi yok çekti sene sonu lewanın bayerne bedava gideceğini bile bile,şimdi suç kimde sence? Ayrıca her büyük takım ligindeki iyi oyuncuları toplar örnek barca 2 sene üst üste şampiyon olmuş sevillanın kadrosunu resmen sömürdü real yine öyle,galatasaray trabzonun bütün oyuncularını aldı nerdeyse yine aynı şeklde normal karşılıyorum ben.

0|1
    0|0
    • ben bayern suçlu demedim ki. yapılan transferden sonra oyuncuyu gönderen takımların tepkisinden bahsediyorum. avrupa'da gayet normal karşılanırken, türkiye'de oyuncu kadro dışı kalıyor, oyuncuyu almak isteyen takım da etik dışı davranışta bulunmuş gibi gösteriliyor.

• biraz öyle :)

• sen mi olacaksın :))

• kadro dısı bırakacağınnı sanmam yoksa dortmundu unutun

0|1
    0|0
  • orası avrupa BvB de bizim anadolu takımları değiller daha 6 ay BvB nin oyuncusu sonuçta 6 ay boyunca takım için oynar oyuncuda prof. elinden geldiğini sergiler bide adı üstünde kuraldan faydalanmışlar ne demeye hakları var ki?

0|1
    0|0
  • Yenemiyorsan yıprat taktiği.Bizim büyük takımlarımızda cok yapıyor bunu.Anadolu klüplerinde sivrilen oyuncuları ihtiyacları olmasada alıyorlar ki anadolu takımında ki birlik ve takım düzeni bozulsun.

0|1
    0|0
  • bayern altyapısından bir oyuncu daha aldı işte. bayern-dordmund ilişkisi gs-trabzon ilişkisiyle aynı işte :D

0|1
    0|0
  • Herkes Eskişehir Spor gibi oyuncusunun önünü kapatmıyo bence öyle bir durum söz konusu değil veda gecesi bile düzenlerler hatta

0|1
    0|0
  • zaten levandovskının munıhe gıdecegı konusuluyordum gotze gıbı kahbelık yaptı oda

0|1
    0|0
  • Dordmund biliyordu zaten artık sezon sonunu bekliyor

0|1
    0|0
  • Önce kulüple görüşülür anlaşılır sonra futbolcuya açıklanır avrupada işler böyle yürür türkiyede malum kulüplerin yaptığı gibi kulüpten önce futbolcuyla görüşülüp kafasını karıştırmaz oynadığı kulübe saygı duyulmasıda gerekir saygı duymuyorsan savunmayacaksın

Ayrıca dortmund ile bayern anlaşmıştı zaten yani malum kulüplerim yaptığı gibi değil bu durum

0|0
    0|0
    • hala önce kulüp diyorsun, senin dünyadan haberin yok.

• evet gayet doğal bir durum.

• Avrupada işler öyle yürümez sanırım sen kuralları bilmiyorsun

• bayerne gelecekdi zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...