Annem kızlarla çıkmamı istemiyor, beni çok sıkıyor, ne yapmam lazım? İmdat! :))

Parfüm sıkıp evden çıktığımda ya da cebimde kondomla yakalandığımda, arkadaşlarla her haftasonu İstanbul gezmelerinde, gece geç saatlerde telefonla konuştuğumda, annem bana hep kötü gözle bakar. Çocukmuşum gibi davranır, trip atar.

Evlendiricem seni diyor, ne yapmam lazım bilmiyorum? ..:))

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• karşı duracaksın ya da evleneceksinn .. ya da alıp adam akilli konuşacaksın anne ben bunları yapıyorum büyüdüm kaç yaşında adamım çocuk gibi yapma böyle sıkma beni yoksa sanayalan soler gizli saklı işler çeviririm haber ederim geç kalacağmda yerimi sölerim ama bana karışmaa de açık konuş ona içinden geleni söle

0|0
    0|0
    • konustummm ya..emınım benı dusunuyor ama hayatın içinde olan sey bunlar kaçmazın uzak duramssn ki..

Kızlar Ne Diyor 5

• saklaya saklaya yapmana neden oluyor al bizimkilerden de o kadar. halbuki bu şekilde kötülerle daha çok karşılaşıyor insan. dır dırdan kurtulmak için evlenme sakın. bu sefer daha çok köşeye sıkıştırılmış hissedersin kendini

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum sana hıc hos olmuyor..ebn kız arkadsımı yerı gelıyo eve getırmek ıstıyorum ama annem karsı cıkıyor o yokken getırım dıyorum onada karsı ..d

• benim sevgiliminki de öyle hiç çaktırmıyoruz..

0|0
    0|0
  • Um ki sen evlenince evliliğine de karışmasın.

0|0
    0|0
    • ovv hadıya karısırmı annede degerlı karıda ne yapıcaz kaldıkmı ortada :))

• sakin ol, üçlüce evlilik terapistine gidersiniz en kötü ihtimal :)

• terapıst fılan gelemem oyle seylere ya :)) en ıyısı evlenemmmk şuan ;)

• ah şu erkek anneleri .)

0|0
    0|0
  • annen paylasmak istemiyor seni ;)

0|0
    0|0
    • yaa annem evlenmıs gıtmıs..ben ona karıstımmı nıe babmla evlendın yada evlenmeseydın dıye oda bana karısmasın özgür olamk istiyorum :))

• babanla evlenmeseydi sen nasıl olacaktın :) o kısmı geç zaten :)

• orası Allahın emri zaten :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Onla bunla sürtmeyi, önüne gelenle düşüp kalkmayı iyi bişey sanıyorsun sanırım... Yazık. Annen sana doğruları göstermeye çalışıyor sadece. Anlamadığın için sana "sıkıyormuş" gibi geliyor... Sözünden çıkma derim...

0|0
    0|0
  • Annenin artık senin bir yetişkin olduğuna inanması gerekiyor. Yanılmıyorsam tek çocuksun; ya da ailenin tek erkek çocuğusun. Annen bundan dolayı sana çok sıkı sarılıyor. Ciddi bir konuşma yapman, onun çekinceleri hakkında konuşman ve artık senin olgun biri olduğunu ona kabullendirmen lazım. Sonuçta annen seni sevdiğinden dolayı bu kadar korumacı davranıyor. Bu işi mantıkla çözebilirseniz ne ala; fakat olmuyorsa, kötü bakışlara maruz kalmaya devam etmen gerekli. İşe güce karıştıktan sonra da evden ayrılma gibi bir düşüncen olabilir; bu hem seni özgür kılar, hem sorumluluk anlayışını güçlendirir, hem de kendi ayakların üzerinde durabildiğin imajını yaratır.

0|0
    0|0
  • Annen senin yanlış birşey yapmanı istemiyor sanırım.

0|1
    0|0
  • ana gibi yar olmaz değerini bilinmez kaybedince değerini anlarsın senin canın yanmasın üzülme diye telaşlanıyor bir kız bulup evlenmen için didiniyor

0|1
    0|0
  • anneler ogullarina asiktir bilmez misin? tabi ki hayatindaki her kizi once bir tavirla karsilar senin aklini celeceklerinden korkar :) icgudusel bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...