2014 Oscar ödüllerini hangi filmler alır?

2013 Deki filmlerin hangileri Oscar almalıdır?

Hobbit 2

Lone Survivor 2013

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• 2013 yılı ne yazık Akademi Ödülleri tarihine kötü bir yıl olarak geçecek. Aday filmler yanlış hatırlamıyorsam 16 ocakta açıklanacak olsa da hangi filmlerin adaylıklarının açıklanacağı tahmin ediliyor. Bu verimsiz yılda The Hobbit: The Desolation of Smaug ve Lone Survivor gibi filmler ancak efekt ve kostüm dallarında aday olarak boy gösterecekler. En iyi film ve oyunculuklar gibi kategorilerde adaylıkları bile söz konusu değil malessef.

Yarışmacı olması beklenen kaliteli filmler ise şu şekilde sıralanıyor ;

12 Years a slave

Gravity

Captain Phillips

Saving Mr. Banks

American Hustle

The Wolf of Wall Street

August: Osage County

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hobbit alsın bencede

0|0
    0|0
  • Sanatsal değeri daha çok olan filmler almalı

1|0
    0|0
  • arkadaşlar bence böyle şeylerle uğraşmak vakit kaybıdır gerçekten kim alırsa alsın peki biz bugün ne yaptık ölüm var cennet cehennem var hesao var bunlar dünya eylencesi

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli tahminen

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi, Yüzük Kardeşliği ve İki Kule'de olduğu gibi ilk iki film çok dikkat çekmeyecek. Ama Hobbit'in Gittim ve Döndüm adlı 3. filmi büyük bir yankı uyandıracak dünyada. Akademi Ödülleri bence bu sene Hobbit'i teğet geçecek.

0|0
    0|0
  • Hızlı ve Öfkeli 6

0|0
    0|0
  • hobbit alır

0|0
    0|0
  • martin scorsese yeni filmi Wolf of Wall Street oscarlarda ödül alır.. ayrıca tanıtımda ismi okunduğundada en çok alkışı alacak büyük yönetmendir martin scorsese...

0|0
    0|0
  • Piyanist :)

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki hobbit alır ama gönlüm Lone Survivor

0|0
    0|0
  • hobbit tabikide*

0|0
    0|0
  • Hobbit flimini herkes izlemiş bir ben izlemedim nedense belki de ilgimi çekmemiştir. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...