Yazin Romaya Gitmeyi Dusunuyorum Sizce Gitmelimiyim

Romaya 4 gun 3 gece bir turla gitmeyi dusunuyorum 1570 tl tutuyor sizce gidip gormelimiyim oralari siz nedersiniz

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle sanata ve tarihe ilgi duyuyorsan bence kesinlikle gitmelisin. Gerçekten etkileyici bir şehir. Ancak iklim olarak türkiyeye benzer. ben temmuz ayında gitmistim ve gezerken çok bunalmıştım aşırı sıcaktı. yani mayıs ya da eylül gibi filan gidersen daha rahat gezersin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • peki turlamı gitmeli yoksa kendimiz uçak bileti alıp yerleri falan kendimzi ayarlasakmı ıyı

• Turla gidersen prıgramın tabi ki rehbere baglı olarak daha kısıtlı zaman dilimlerinde biraz daha az özgür bir şekilde hareket edebilirsin. Yani dil biliyosan ve kendine güveniyosan yalnız gitmeni öneririm.

• Denemeliyimm

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok güzel bir şehir. Özellikle ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Fakat yanınızda bir hanımarkadaş olmadan gittiğiniz için kendinize kızarsınız.

Turun fiyatı da yüksek.

Hangi mevsim gitmek istediğinizi belirtmemişsiniz ama en azından ilkbaharda havalar ısınınca gitmelisiniz.

0|0
    0|0
    • Temmuzda gitcem bir bayan arkadasin ailesineden izin alip gelebilceni sanmiyorum

• Sorun şu; yalnız olmak. İtalyan şehirleri çok hoş ve insanın duygusal yönünü ortaya çıkartan yerler. Size eşlik edecek bir arkadaş, bir yoldaş olmadıktan sonra Roma'da bulunmanın anlamı nedir bilmiyorum.

Bahsettiğim gibi Roma yerine başka bir yeri düşünmeli ve Roma'yı ileri bir tarihe saklamak daha akılcı olur.

• Bunu dikkate alacagim

• git bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...