Kesinlikle izlenmeli dediğiniz yabancı diziler?

Hergün ayrı bir film seçmekten fenalık geldi. bir diziye başlayayım dedim daha önceleri 2BrokeGirls ve Lost'u izliyordum. Katlanılması zor ve artık bitsin dediğim filmlerdi. Sizin önderdiğiniz sürükleyici diziler nelerdir?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Seyretmediyseniz FRINGE çok başarılıdır. 5 sezon sürdü. Özellikle ilk 3 sezon gayet iyiydi. Hem teknolojik ve bilimsel konular inceleniyor hem de dram/macera.

24 : 8 sezon süren bu dizinin konsepti çok farklıydı. Ajanlık üzerine olan dizi her saniyesiyle aksiyon yaratıyor.

Game Of Thrones : Spartacus'u seyrettiyseniz benzerlikler içeriyor. Kan, vahşet ve elbetteki taht oyunları.

Nikita : Yine gizli servisler üzerinden anlatılan bir dizi. Nikita her hafta farklı bir hikayeye konu oldu.

Homeland : Amerikan istihbarat servisinde yaşananlar anlatılıyor. Emmy ödüllerinde başarılı sonuçlara imza atması dizinin kalitesinin en belirgin özelliği.

Komedi dizisi olarak Two And A Half Men sayılabilir. 9. sezona girilirken, ilk 7 sezonda Charlie Sheen'in oyunuyla sürekleyici bir hal aldı.

0|0
    0|0
  • superatural 1 sezon sabret dişini sık sonra bir bakacaksın ki 5 sezon daha bitmiş 6dasın. 7. sezon ve sonrasını izlemsen de olur ama o kıvama geldiğinde muhtemelen izlersin

1|0
    0|0
  • HOMMER ve EDİ,mükemmel bir film,her yaştaki kişye hitap eden sürükleyici bir film.

1|0
    0|0
  • Dexter'ı izlemeye başla gerisi yalan gerçekten. Ama sana tavsiyem internetten okuamdan izle ki zevki akçamsın.

1|0
    0|0
  • Vikings . 10 bolum henuz ama yeni sezon subatta baslicak. Keyifle izlemistim ilk sezonu

1|0
    0|0
  • #sherlocklives :D sherlock izle

hımym

supernaturel

dexter

the big bang theory

black orphan

rizolli&isles

game of thrones

viking

stargate serileri izleme sırasını netten bulabilirsin

chuck (bitti ama olsun)

merlin(bao)

heroes(bao)

0|0
    0|0
  • copper

0|0
    0|0
  • game of thrones

the walking dead

vikings

ve hepsinden önemlisi spartacus mutlaka izlemelisin ayrıca rome diye bir dizi vardı onu da tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • " Game of Throns" u baştan izle.. çözersen ne ala..ama izle..başlangıç müziği süper..

0|0
    0|0
  • gerilim istiyrosan cehennem melekleri.

1|0
    0|0
  • game of thrones

the walking dead

vikings

1|0
    0|0
  • the walking dead kesinlikle tavsiyemdir. İlk çıktığı günden bu yana severek takip ediyorum, ve sanıyorum ki şuan ilk gösterimde olduğundan çok daha fazla ilgi görüyor. ayrıca shameless'i tavsiye ederim ( bir çok kişi açık ve sapıkça bulsa da hayatın bir bakıma gerçeğini yansıttığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • prison break

breaking bad

the walking dead

game of thrones

0|0
    0|0
  • How i met your mother kesinlikle. It's gonna be legen wait for it dary. Legendary! :)

0|0
    0|0
  • the walking dead

game of thrones

0|0
    0|0
  • bates motel izle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• How i met your mother.

1|1
    0|0
  • Arrow,game of throns,the mentalist,revenge,the big bang theory,HIMYM,hannibal,revolution,supernatural,two and a half man

0|0
    0|0
  • Tabiiki muhteşem yüzyıl :)

0|0
    0|0
  • :D sons of anarchy , breaking bad , fringe , mad men , supernatural izlenmeli

0|0
    0|0
  • the carrie diaries de gayet hoşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...