Film konusu seçimi?

Daha öncede yazmıştım şimdi fikrinizi almak için yazıyorum :D

Okuldaki arkadaşlarımla kısa film yarışmasına katıldım demiştim daha önce hatta sizlerede sormuştum konu bulma konusunda yardımcı olur musunuz bana diye.

Elimde konular var ben bunları size söylesem sizde bana hangisinin iyi olabileceğiniz söyleseniz mesela.

Konular

Erkeğe Şiddet: Genelde kadın görür ya şiddeti erkek tarafından biz bunun tersini yapmayı düşundk erkek dayak yicek bu sefer kadından erkek tacize uğruycak kadının başına gelenler erkeğin başına gelecek.

Meslek seçimi : Genelde üniversiteye hazırlanan öğrenciler ne okumaya bir türlü karar veremez ( zaten öğrenci değil puanlar karar veriyorda ona yinede hedef belirler öğrenci) biz bu öğrencinin ders çalışırken bir anda hayal kurmasını ve olabileceği meslekleri düşünmesini sağlıycaz ama o meslekleri komik bir şekilde anlaticaz yani ahçı olcak yemeği yapamıycak,yakıçak vs. vs. gibi.

Engelliler : engellilerle ilgili yapmak istiyoruz ama nasıl yapabiliriz bilmiyoruz sonuçta hassas bi konu ufak bi pot kötü duruma düşürür bizi.

Espri yapan kkotu arkadaş : herkesin çevresinde vardır büyük ihtimal saatlerce B-k gibi espriler yapan arkadaşlar. bu espretuel arkadaş espri yaptıkça arkadaşlaei ondan kaçacak, dayak yicek vs.vs .

Aşk: la ilgili birşey bulamadım :D

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• görme engelli birine yardım etmiştim..dişçinin yaptığı iğne sonucu 27 yaşından sonra görme yeteneğini kaybeden biri..bu gibi birinin yaşadığı sıradan bir gününü ve karşılaştığı güçlükleri anlatabilirsiniz..insanlar trajedilerden her zaman etkilenir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benım aklımda var kardes

hatta gecen sene katılmıstık yollarım ılgıenırsen mesaj atarım

0|0
    0|0
  • Erkeğe şiddet:)

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=OrQTHOxexVE

rakip olurmusun arkadaslarıma :)

0|0
    0|0
  • erkeğe şiddet fikrini beğendim :) güzel bir bakış açısı

0|0
    0|0
  • aşk konu olmadan filmler değer kazanmıyor.sana tavsiyem konu aşk olmalı kesinlikle

0|0
    0|0
    • Aşkta aşkın neyiyle ilgili çekebilirimki zzaten artık o da sıkmaz mı milleti

• Meslek seçimi iyi olur bide bugün bir belgesel izledim ismi yılkı atları anadoluda karaman ve afyon civarlarında çok zor şartlarda yaşıyor ve insanlar bu atları öldürüyor devlet sahip çıkmıyor bununla ilgili bir araştırma yapıp film yaparsan etkili olur.

0|0
    0|0
  • senaryoyu bilmem de sonu mutlu bitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...