Ailede kadın çalışmalı mı , çalışmamalı mı ?

Ailede kadın çalışmalı mı , çalışmamalı mı ?

Neden ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Isterse çalışabilir. Sence çalışmalı mi? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çalışmalı.

0|0
    0|0
  • hangi kadın ve hangi iş.bulunduğum ortamlarda şunu gördüm;en yakın arkadaşları bile kadına kötü gözle bakar,bir kıza kötü laf söylenmesi için kızın bir şey yapması gerekmez.bu yüzden ortam çok önemli

0|0
    0|0
  • Türkiyede bayanların çalışması için daha uygun koşulların olması gerekiyor. Kadınların iş saatlerinin daha esnek olması gerekir. Bu yüzden çalışmamalı. Ev hanımlarına 500 tl maaş bağlansın yeteri

0|0
    0|0
  • çalışmalı. sosyalleşir, işe yaradığını düşünür, dayanışmanın ve ekip ruhunun ne demek olduğunu anlar, aileye maddi katkı sağlar, kocasını dinlemek zorunda kalmaz özgürleşir, arkadaş çevresi genişler, kocasından ev işlerini yapmasını isterken yüzü olur. çalışmanın faydaları saymakla bitmez.

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
  • ben calısmasını hiç istemem ama o isterse çalışabilir çalışmasına engelde olamam ama çalışmasına hic gönlüm razı olmaz ben çalışmasından yana degilim

0|0
    0|0
  • Kadinin calismak isteyip istememesine bagli. Calismak istiyorsa calismali bence kadin. Erkegin yok senin calismani istemiyorum evinde otur demesi sacmalik.

0|0
    0|0
  • Çalışmalı, çalışan insan kadın olsun erkek olsun ruhen ve bedenen daha sağlıklı olur.

0|0
    0|0
  • Kendi sütüne kalmış.

0|0
    0|0
  • kendi tercihi

0|0
    0|0
  • parası varsa calişmasın yoksa calışacak.

0|0
    0|0
  • Bence artık erkekler koltuga uzanmaliyiz acacan tvyi izle hep erkek calis nereye kadar bayanlar calissin :-)

0|0
    0|0
  • çalışmaz akşam evde beni bekler, ben de o akşam gelemezsem psikolojisi bozulur. bence memur falan olsa rahat bir iş iyi olur.

0|0
    0|0
  • Çalışsın o da bir birey.

0|0
    0|0
  • Gerek yoksa çalışmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• istiosa çalışmalı

0|1
    0|0
  • Çalışmalı çünkü kadınların erkeklere muhtaç olmamaları için kendi ayakları üzerinde durması gerekir.

0|0
    0|0
  • çalışsın yaa

0|0
    0|0
  • Çalışmalıyız, maddi gelirimiz olmalı.

Kocadan mı dileneceğiz?

Bi' kadın her zaman için hür olmalı.

Başkasına ait olmadan yaşamını sürdürmeli.

Ev karıları ne kadar boş, görüyoruz hüloğ.

0|0
    0|0
  • çalışmamalı.çocukları varsa en azından biraz büyütmeli.

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana izin vermeyeceğini söylüyor. Çalışmak iyidir ama...

0|0
    0|0
  • Erkeğin maaşı evi gecindirmek ıcın yetersiz geliyorsa kadınını yardımcı olmalı bırlıkte calısıp evı gecındırmeliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...