Korku filmlerinde neden hep önce zenciler ve şişkolar ölüyor?

nasıl bir mantık bu yani bunun bir izahı var mı? güzel sanatlarda falan bundan bahsediyorlar mı hiç nedir sebep ?

0|0
28|27

En İyi Erkek Görüşü

• Korkunç bir soru :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• nedenini blmem ama bnce bze dayatılan güzellik anlayışından kaynaklanıo.dizide "ÇİRKİN" olanlar elenrse dizi çok da heyecanlı ve gerilimli olr die düşünüolar aksine bn bi korku filminde bi biscolata erkeinin oynamasnı istemem korkmamki:D:D

0|0
    0|0
  • Korku filmleri bile faşist.. :S

0|1
    0|0
  • başrolde güzel/yakışıklı kişiler oldugu için çirkinler ölüyor

0|0
    0|0
  • demekki zenci ve siskoların gözü tok

0|0
    0|0
  • İlk ölenler

*en sevişen ilk sevişen

*tek başına tuvalete gitmek isteyen

*her boka atlayıp ses duyduğunda ya da gölge gördüğünde arkasından giden

*ortamda bir i*nelik hissettiğinde 'come oon jhoooon this is not funny madafakaaa' diye böğürüp gel aha buradayım s.ç ağzıma diyen

*en dekolteli

*ben bir etrafa göz atacağım coolluğunda olandır.

ALINTI

0|0
    0|0
  • sıkıcı karakterleri öldürdükten sonra, güzel kızlara minicik şort giydirip kaslı erkeklerin üstünü başını parçalayıp ortalıkta koşturtuylar.

al sana milyonların izleyeceği bi film

2|1
    0|1
  • korku, gerilim, aksiyon, polisiye... hepsinde öyle bir gelenek var ölmezse yok tutmaz bu film diyeceğiz yakında... o kadar da eminim öleceğinden.

Bir de aralarında sıska, gözlüklü ve en bilgili aynştayn vardır. filmde varlığını unutursun. o hayatta kalır ama çaktırmaz.

0|0
    0|0
  • Çünkü büyük! ülke abd zencileri ve şişkoları sevmiyor!

0|1
    0|1
  • Farketmemiştim.

0|1
    0|0
  • Hahahahah :DDD Tespitse tespit.

0|0
    0|0
  • genelde gözlüklüler ölür gözlüklü yoksa şişman olan. Mantık en mikemmeli sona kalır. Esas oğlan ya da kız zaten süper güseldir.

0|1
    0|0
  • Görsellik açısından bence..kimse taş gibi bi hatun izlemektense,zenci şişko bi adamı izlemeyi tercih etmez..

0|0
    0|0
  • Güzel ve yakışıklılar izlenir düşüncesi...

0|0
    0|0
  • hayır dostum ilk önce gözlüklüler ölür

1|0
    0|0
  • Şişkolar hızlı koşamıyorlar :((

1|1
    0|0
  • Zenciler genelde komik olanlar oluyor. Şişkolar da öyle. Komik olanları önce öldürüyorlar. Sonra filmin hiç komik yanı kalmıyor ve daha korkunç oluyor. (Tamamen sallama bir cevaptır.)

0|0
    0|0
  • çirkinlerin bu dünyada yeri yokmu oo şeettt :):)

0|1
    0|0
  • Zencileri bilmiyorum da, şişkolar çok hızlı davranamadıklarından ölüyorlardır bence.

0|1
    0|0
  • Cunki onlar lanetli :D saka saka bilmem :D

0|0
    0|0
  • Öyle mi?hiç dikkat etmemişdim:))

0|0
    0|0
  • Irkçılık olmalı ! :O

0|0
    0|0
  • tespit yalan. 80ler teen slasherlara bak biraz.

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim hiç dikkat etmemiştim ama süpersin:D

0|0
    0|0
  • şişkolar koşamıyo o bariz de canavarların zencin fantezisi mi vardır nedir bilemedim

0|0
    0|0
  • genelde sekse düşkün insanlar seks sırasında baltayı kafalarına yer

0|0
    0|0
  • korku filmlerinde ilk sapıklar ölür..

0|1
    0|0
  • şişko ve zenci oyuncuların saat başına ücretleri daha yüksekmiş, ondan. tasarruf amaçlı hep.

0|2
    0|0
  • şişkolar ölsün de zenciler ölmesin <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• " Hiç şişko bir İsa görmedim. Ya da vücudu kıllı bir İsa görmedim. Gördüğüm her haçta İsa, belinden yukarısı çıplak olarak bir kot markası veya erkek parfümü için modellik yapacak görünümde. " demiş yazar..

insanlar güzel şeyleri daha fazla görmek istiyorlar sanırım :((

0|1
    0|0
  • şöyle yorumlanabilir:

dünyada kabul edelim etmeyelim geçerli güzellik anlayışı şöyledir:beyaz ten,çekici fizik bıdı bıdı...

bu yüzden filmdeki çirkinleri önce öldürürler ki seyirci sarışın seksi hatunu,ya da adonisli delikanlıyı daha uzun görsün...kendini onların yerine koysun falan filan...

yani zencilerin ve kilolu insanların çirkin ölmesi gereken varlıklar olduğu bu filmlerde alttan alttan verilir...

mına kodumun kapitalist düzeni nokta

0|1
    0|0
    • ilginç bir bakışaçısı.

subliminal mesaj was here diyorsun yani :)

artıladım..

• sağolasın tarantino kardeşim...

silbaştan artı için teşekkür.

umarım güzellik anlayışları kırılır...her şey tersine döner...daha ilk dakikada adonislinin öleceği filmler gelir...:D

• Şişko ve gözlüklü olmak filmlerde bile dezavantaj demeye çalışıyorlar sanırım .

0|0
    0|0
  • bide gözlüklüler var genelde gözlüklerini bulamaz nasıl bir göz rahatsızlığı varsa artık

0|0
    0|0
  • O bu değilde kötü adam herkesi öldürüp sonunda iyi adama malup olur ben bunu bilir bunu söylerim.

0|0
    0|0
  • Neden Türk filmlerinde polis sonradan geliyor en son.

0|0
    0|0
  • cok konuşan erkekle, salak sexi kız once olür. kız hatta gırıs sahnesınde olür. filmin hep boyle gececegı havası yaratılır. genellıkle fılmlerde esas kız vardır, hep o kurtulur.

1|1
    0|0
  • yönetmen olunca sana dönerim.

0|0
    0|0
  • İbretlik tespit

1|0
    0|0
  • bilinç altı mesaj

0|0
    0|0
  • Amerikan korku filmlerinde önce şişman ve gözlüklüler.. Sonra okulun popüler sevişen çifti gider.. Alış bu gerçeğe..

1|0
    0|0
  • klişe bunlar.

korku filmi seviyorsan sana önereyim bi kaç tane ama bunlar gibi değil.

koltuktan sıçratır adamı gece tuvalete gidemez hale gelirsin :)

0|0
    0|1
  • Sanırım çığlık filmini izlediniz orada polis şişman ve siyahi polise aynısını söylemişti :)

0|0
    0|0
  • hızlı kosamadıkları için :P

0|0
    0|0
  • Önce gözlüklüler ölür :)

0|0
    0|0
  • beyazların ve zayıfların biraz daha sevişmesi lazım.

(bkz:her korku filminde gerilmeden önce sevişme olması)

0|0
    0|0
  • Biri şişkomu dedi ? Bana haaaaa ?...Korku filmini bahane edip bana hakaret ha ?... Yok bide güzel sanatlarmış...Önce ölüyorlarmış...Anlamadım sanma...Biiii daaaa olmasın...

0|0
    0|0
  • çnki seksi adamnın senaryosu uzun.. önce aptal tipler ölmeli siyah gözluklu ve şişkoysan yandın once sen gıdeceksın baştan belli...

0|0
    0|0
  • şişkolar koşamadıklarından filmin canavarı tarafından ilk olarak göze kestirilen "keklik" avlardır. gözlüklüler de zaten bir yerde muhakkak gözlüğü düşürüp kabak gibi kalırlar bi başlarına. canavar n'apsın, löp diye yutuverir. zencileri bilemedim : /

0|0
    0|0
  • Filmin sonuna kadar şişman ve zencileri mi izlemek istersin? Ben şahsen istemem ve ilk saniyede ölmelerinde sakınca görmüyorum.

0|0
    0|0
  • koptum ya aklıma komik bisi geldi :D

link=

frmtr.com/komik-seyler/3326750-amerikan-film-sozleri-replikleri-komedi.html

asilendmisiz yine :D

0|0
    0|0
  • Benim bile öldüresim geliyor onları...:((8

0|0
    0|0
  • Bir hollywood klişesi

0|0
    0|0
  • holywod onlara gıcık cunki

0|0
    0|0
  • senaristlere sorsanız...

0|0
    0|0
  • şişkoyu anlarım kaçamazda , zencinin ne suçu var be kardeşim :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...