Arkadaşlar şimdi bu ne demek?

anlam veremedim size sorucam aynen biriyle armızda böyel bir şey geçti ama annemin arkadaşı sanırım biraz kafası kıyak aynen böyle konuşma geçti yatmadınmı abi yazdım sorma benim dertlerim bende ve benimce yazmış ne demek anlam veremedim şimdi yazdım yazmışki sen başkasın sağol abi yazdım sonra tarkanın şarkısı paylaşmış link NE DEMEKJ ŞİMDİ?

Güncellemeler:
ya aynen böyle yazdı ve bence ne demek benden mi hoşnamış puşt herif babam yaşında 30 yaş büyük lan benden ippne gece azgınlığımıdır acaba? ve bence ne demek mesela?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafası kıyaksa soylediklerini ciddiye alma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Patronum Dedi Kız Nerde Dedi Al Dedi Cocuklarını Dedi Cocuklarını İstiyosan Dedi Kendini Al Kendini Git Dedi Nerde Kalırsa Kal Dedi Bana Bende Kaynanamla Kavga Ettim O Yüzden Dedi Kaynanam Dedi Kızım Bak Dedi Madem Kocan Oyle Yapıyo Naparsan Yap Kızım Sen Al Kendini Git Dedi Ben Cekilcek Halim Yok Dedi Kaynatam.

0|0
    1|0
  • kendi iç dünyasında saçmalayan kafası kıyak bir bireyin saçma sapan serbest çağrışımlarına maruz kalmışsın. 3 bölüm kurtlar vadisi at bişeyin kalmaz.

0|0
    0|0
  • soğutucu mu çekiyonuz a.q siz ya ashdasklhd

0|0
    1|0
  • herif sana aşık olmuş kızım yandın sen.

(yada paranoyaksın )

0|0
    0|0
    • bilmiyorum böyle yazdı

• abim olarak görüyorum evinde yemek bile yeedik beraber amin

• ön yargılı davranmamak gerek.işin aslını tam ögren ondan sonra ne yapacaksan yaparsın acele etme.

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuyu biraz daha açık şekilde yazarsan sana yardımcı olabiliriz, okudugum kadarıyla senden bir hoşlanma olabilir ya da ilgi duyma olabilir geçici mi yoksa kalıcımı bilemiyorum ama senden yaşca büyük insanlardan uzak dur :)

0|0
    0|0
    • Erkeklerin genel geceyarısı azgınlığı bence, hoşlanma falan yok gaza gelmeyin

• kızım annemle yaşıt arkadaşı piçlik etti

• içmiş saçmalamış bişey arama altında olur çünkü öyle arada bende yapyrm da oradan biliyorum içince

0|0
    0|0
Yükleniyor...