Kitap okumayı sevenler bir bakabilirler mi? :D

ben roman okumayı çok seviyorumda acaba bana roman önerir misiniz her çeşit okurum dram hariç hüzünlü kitapları sevmiyorum :D

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• şuan bitirmek üzere olduğum kitap

ECE TEMELKURAN

BİZ BURADA DEVRİM YAPIYORUZ SİNYORİTA venezuellayı anlatan bir kitap çok güzel bence

1|0
    0|0
  • Polisiye-gerilim tavsiye ederim,türün sıkı takipçisiyimdir,Yazar ismi veriyorum sadece,Jean-Cristophe Grange,Maxim Chattam,Celil Oker,Ahmet Ümit,Osman Aysu.

1|0
    0|0
  • taht oyunları serisini okudun mu?

1|0
    0|0
  • Aksiyon arıyosan OLASILIKSIZ(adam fawer) oku derim :)

1|0
    0|0
    • o kitabın başından biraz okdum öyle kaldı bir bitiremedim :D

• Hmm yapcak bişey yok ozman:/ ben şu an empati(adam fawer) i okuyorum. Olasılıksızı şöyle özetliym; o senin tabirinle kumarbaz geleceği görebildiğinin farkına varıyo.bu yeteneğini kullanarak zengin oluyo falan fasan...

• ohaa o adamdan hiç beklemiyodum merak ettim ben şimdi olmadı netten indiririm yine okurum ben o kitabı ya azmettim okicam :D

• sevdim seni sevme beni

kesinlikle tavsiye ediyorum

cayırt

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben ölmeden önce - Gizemli cinayet - Sır perdesi - Kan yemini - Santranc cinayeti - Yesil kiraz simdilk aklma bunlar geldi...

1|0
    0|0
  • iskender pala

efsane

od

şah ve sultan

Ahmet Ümit

kavim

aşk köpekliktir

beyazıt akman

imparatorluk

1|0
    0|0
  • serenad zülfü livaneli

1|1
    0|0
    • konusu ne acaba

• Her şey, 2001 yılının Şubat ayında soğuk bir gün, İstanbul Üniversitesi’nde halkla ilişkiler görevini yürüten Maya Duran’ın (36) ABD’den gelen Alman asıllı Profesör Maximilian Wagner’i (87) karşılamasıyla başlar.

1930 lu yıllarda İstanbul Üniversitesi’nde hocalık yapmış olan profesörün isteği üzerine, Maya bir gün onu Şile’ye götürür. Böylece, katları yavaş yavaş açılan dokunaklı bir aşk hik�yesine karışmakla kalmaz, dünya tarihine ve kendi ailesine ilişkin birtakım sırları da öğrenir.

• Momo

1|0
    0|0
  • ipek ongun:)

bir pırıltıdır yaşamak

1|0
    1|0
Yükleniyor...