Istanbul belediye başkan adaylığı ve sol

mart yerel seçimlerinde tkp'nin İstanbul belediye başkan adayı Aydemir Güler oldu. aydemir güler, 90'ların başından beri türkiye solunun önde gelen isimlerinden biri ve SİP, TKP genel başkanlığı yapmış biri. İstanbul için sola bundan daha uygun bir isim olamazdı herhalde.

link

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aday için uygundur değildir bilemem ama seçilemz ! benim gönlüm kotunun iyisi dieceğim mustafa sarıgüldür ha ben ankarada mansur yavas!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir sol aday büyük şehir belediyeliğini alamaz (Chp merkez olduğu için onu sol saymıyorum)

Bunlar anca Akp'nin işine yarar. Şimdi Ankara'da da bir tane bağımsız sol aday çıkarmak istiyorlarmış, Gökçek'e hizmet için herhalde

0|1
    0|1
    • tkp'nin yerel seçimlere girmekteki amacı belediye meclis üyeliğini vs elde etmek yerine toplumda farkındalık yaratabilmek.

• Her şeye rağmen, Sırrı Süreyya denilen nokta nokta'dan çok daha iyidir

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• akp ye atarım daha iyi

0|0
    0|0
  • abartıyorsun o kişinin ismini bile duymadım 3 kere okudum yine aklımda tutamıyorum.kazanma ihtimali yok

0|1
    0|0
    • kazanma ihtimali var diye yazmadım. ibb muhtemel adayları içinde çok farklı kulvarda yer aldığına dikkat çekmek için yazdım.

• bende düşüncemi söyledim

Yükleniyor...