Kel olan var mı?

link

sanırım yeni birsey , eger duymayan varsa duysun diye soruyorum bu soruyu

fikriniz nedir?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• kel değilim fakat demir eksikliğine bağlı saç dökülmesi olmuştu bende. o zaman çok araştırdım ve sadece minoxil denilen bir maddenin işe yaradığını buldum. türkiye'de minoxidil sprey adıyla satılıyor. tansiyon hastalığı tedavisinde kullanılan bir maddeyken tesadüfen keşfedilmiş. doktora danışmadan kullanmamak gerekiyor. buna karşın piyasadaki çoğu uygulama ve ürün aminexil içerikli. bu da faydası kanıtlanmış bir etken madde değil. linkteki uygulamada nasıl bir şey kullanılıyor anlamadım. erkeklerde daha mı farklı saç mevzusu bilemiyorum ama çok sağlıklı gelmedi bana 30 günde 17bin tel saç..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Rooney çok tatlı olmuş, İbrahimoviçe benzettim:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu bir network satışı .. Sitenin de sahibi falan belli değil , adresi yok iletişimi yok firma adı yok uyduruk kaydırık fotolarla tek sayfa reklam döktürülmüş ama , ürünün gres yağı olmadığının da hiç bir garantisi yok. Umut sömürüsünden başka birşey değil , zira saçlar genetik temelli olarak kalıcıdır ya da dökülür. Gerisi umut peşinde boya badanadır , bunu kompleks haline getirenlere de bol fiyatlı ve kargo ücreti sürprizli olarak dağıtanlar da fırsatçıdır.Gerçi bu tarz ne idüğü belirsiz siteler üzeridnen satış da yasaklanmıştı. Yani , bu siteyi her kim kullanıyorsa suç işliyor.

Sanıyorduk ki , KS de reklam ya da mal arzı yasağını duymayan kalmamıştır.

1|1
    0|0
  • sene 2014 hal'a saçla ılgılı sıkıntısı olan kaldımı

0|1
    0|0
  • işte tüm bunlar yalan. böyle bişey olsaydı duymayan kalmazddı

0|1
    0|0
  • bak ya haha wesle roneyın saclara bak dalga gecmişler

0|1
    0|0
Yükleniyor...